Натяжна стеля для вашого будинку.

натяжні стелі

натяжні стеліПоширеним способом установки натяжних стель є клиновий спосіб. Даний метод призначений в разі підвищеної довжини і ширини, що монтується, коли співвідношення довжини і ширини натяжної стелі більше площі кімнати, що облаштовується. Застосування клиновий системи кріплення підійде для натяжних стель будь-якого різновиду, і включає в себе конкретний перелік ремонтних робіт.

У разі застосування клинового способу натяжні стелі передбачають відмінності при здійсненні установки, виходячи з виду встановлюється покриття натяжної стелі. Але все ж існують універсальні особливості установки натяжних стель.

1. Позначення точок монтажу. Спочатку виконується розмітка основної стелі з метою накреслення точок прикріплення кімнатної стелі з виробом натяжної стелі. У ситуації, якщо основна стеля виділяється необлаштованість становищем, то потрібно буде виконати роботи по обробці стельового покриття перед тим, як розмічати стельову площину.

2. Багетний профіль приєднується до стелі. Із завершенням позначення точок монтажу належить зробити установку багетного профілю. Такий профіль є виробом з алюмінієвих сплавів і завжди потрібний, коли встановлюються натяжні стелі. Металева конструкція приєднується до стелі приміщення в місцях розмітки за допомогою будівельних шурупів.

3. Установка електричних комунікацій. Надалі належить закріпити електричні комунікації, які передбачають проведення, перехідники та кабелів. Під час закріплення таких виробів необхідно створити умова, коли закріплені конструкції не стануть перебувати в зіткненні з встановленим в подальшому тканинним полотном.

4. Остаточний монтаж. Далі натяжна стеля повністю закріплюється в ході вставляння тканинного полотна в багет. Матерія стельового полотна вставляється в поглиблення багетного пристрою, при цьому надмірна частина полотна відсікається. Після чого впроваджена тканина полотна грунтовно цементується за допомогою пластикових клинів, вмоновуємих в багет і тканинне полотно. Щоб остаточно встановити натяжну стелю, потрібно буде приєднати плінтус в областях монтажу розпірки клинів.

Таким чином монтуються натяжні стелі клиновим способом. Така методика забезпечує оперативне монтування і надійне кріплення конструкції. Однак при застосуванні методу клинового кріплення встановлену натяжну стелю стано буде знімати в процесі виконання ремонтних робіт.