Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Сучасні системи каналізації.

Минуло не так вже й багато часу з тих пір, коли на зміну допотопним вигрібних ямам, прийшли сучасні системи каналізації, доступні домовласникам, нові заміські будинки будуються із застосуванням зручних пристроїв очищення побутових стоків, та й власники вже давно побудованих будівель, теж оснащують свої обжиті володіння автономної каналізацією.
Застосовують дві основні схеми очисних споруд — пристрої біологічної очистки, які зручні своєю компактністю, а також септики, які встановлюються спільно з пристроєм підземної фільтрації, який підключений до загальної сантехніки в домі, якщо ж у вас виникли проблеми с нею раджу службу 911service. Влаштовані таким чином дачні каналізація, що дають можливість власникам заміських будинків використовувати всі зручності, доступні міським жителям, уникнути неприємних запахів на своїй ділянці. При будь-якій кількості мешканців, які постійно проживають в будинку, необхідність в приїзді машини для відкачування стоків буде виникати не частіше, ніж раз на рік.
Першим кроком для виконання цього завдання є покупка земельної ділянки і будівництво будинку, для цього якщо у вас немає відразу потрібної суми допоможе іпотечний кредит на ділянки, далі установка септика, який виконує роль відстійника. Для того, щоб уникнути занадто частого його очищення, застосовуються сучасні біопрепарати, які мають здатність розкладати відходи, зменшуючи в кілька разів кількість мулу, що утворюється на дні септика. Бактерії, які використовуються в септиках, нешкідливі для людини, а процес розкладання відбувається без неприємних запахів.
Здавалося б, що установки септика досить, а для того, щоб використовувати очищену бактеріями воду, можна купити дренажний насос і отриману воду використовувати для поливу рослин на ділянці. Однак для такого застосування ступінь очищення стоків все-таки недостатня. Для того, щоб отримати дійсно якісно очищену воду, септик доповнюють фільтруючими пристроями.
При грунтах, добре проникних для води, влаштовують фільтруючі колодязі різних типів, а якщо грунт, який знаходиться на ділянці глинистий, погано пропускає воду, то в таких умовах встановлюють біореактори, Вони влаштовані таким чином, що живуть в них аеробні мікроорганізми розкладають органіку за присутності кисню.
Аеробні бактерії обов’язково є в сучасних біопрепаратах, використовуваних в системах, що забезпечують очищення стічних вод. Зазвичай всі ці пристрої спочатку об’єднуються в єдину систему, що використовується в сучасних септиках, які виготовляються багатокамерними. Кожна з камер призначена для виконання своєї функції, спільною роботою забезпечуючи відмінну якість очищення побутових стоків.