Малому бізнесу в допомогу: переваги роботи в програмі 1С:УНФ онлайн.

Малому бізнесу в допомогу: переваги роботи в програмі 1С:УНФ онлайн
З ростом сучасних технологій зростає актуальність їх використання на підприємствах, в першу чергу — для підвищення ефективності функціонування бізнесу.
Програма «1С Управління невеликою фірмою для України (1С:УНФ)» використовується вже багатьма керівниками компаній для максимізації та оптимізації діяльності свого бізнесу. З її допомогою керівники підприємств отримують всю необхідну інформацію про роботу з клієнтами, проводять облік руху грошових коштів і т.ін. Це онлайн система, яка використовується сервісними, торговими, ріелторськими і іншими компаніями для забезпечення максимальної ефективності та автоматизації діяльності, а також розширення клієнтської бази.
Онлайн-програма управління малим бізнесом передбачає, в першу чергу, вирішення проблеми незначної кількості персоналу на підприємстві, коли один співробітник іноді виконує кілька посадових обов’язків. Розробники програми врахували цей факт і створили зручний інтерфейс використання, який не вимагає наявності спеціальних знань і навичок для роботи.
Для забезпечення ефективності функціонування підприємства, програма також передбачає наявність елементів CRM, які перш за все спрямовані на роботу з клієнтами.
Програма 1С, інтегрована на IPaaS з рішенням CRM чи іншими додатками, допомагає збирати і зберігати всю необхідну інформацію про кожного клієнта. Також, дане рішення дозволяє додавати нові характеристики клієнтів, з можливістю сегментувати їх на певні групи. Надалі, даний підхід до систематизації даних дозволить визначити найбільш перспективні групи потенційних і поточних замовників і працювати з ними більш детально.
За допомогою цього рішення компанія також може зберігати і систематизувати дані про взаємодію з потенційними і існуючими клієнтами. Це дуже зручно, особливо в разі виникнення спірних питань. Для роботи з потенційними клієнтами передбачено також планування можливого співробітництва у вигляді комерційних пропозицій, особистих зустрічей і т.д.
Кожен співробітник матиме доступ до свого календаря, в якому знаходиться вся необхідна інформація про клієнта, а також про контакти що вже пройшли та ще заплановані. Крім цього, при необхідності, один співробітник може вносити правки в календар іншого.
В цілому, будь-яка програма з розширенням CRM допомагає істотно полегшити роботу підприємства в плані взаємодії з клієнтами: підвищується якість обслуговування, поступово зростає кількість клієнтів, і як наслідок, — прибутковість бізнесу.