Іспанські канікули.

Незабутня Іспанія — радісна латинська країна, розташована на Піренейському півострові, відрізняється самобутнім яскравим темпераментом. Навіть відпочиваючі схильні до його впливу. Загоряючи навіть нетривалий час на піску Іспанії Коста Брава, разом з іспанками і іспанцями, вони несподівано заражаються їх жестикуляцією, оптимізмом, радістю до життя, для зрівняння можна іх порівняти з жителями сусудньої Андори — http://hottours.in.ua/catalog/andora/. А після повернення додому, наші мандрівники знову якийсь період будуть переконувати себе, що існування — це суцільна фієста, в якій недостатньо місця для проблем.
І якщо російські та українські туристи, які відвідали Іспанію, почнуть перейматися духом цієї країни, то стануть в своєму будинку демонструвати такі звички, які досить незвичайні в наших місцях. Наприклад, їм захочеться поспати пару годин після обіду, тобто влаштувати собі відпочинок по іспанськи (сієста). Вечеряти вони сядуть о 21 годині, а потім відправляться по барах і ресторанах, зовсім забувши подивитися вечірні телепередачі. Найчутливіші мандрівники, повернувшись з Іспанії, навіть свою розмову почнуть супроводжувати енергійної жестикуляцією. Вони нерідко показують свій гарний настрій, раптом починаючи приспівувати або пританцьовувати, і плескати в долоні, щоб руки були занятиі.
Але значно більший вплив Іспанії позначається на ставленні до роботи. Негайно приступити до виконання трудових обов’язків, лише прийшовши в офіс, вже здається поганою прикметою. І, за прикладом з іспанців, перед тим як почати працювати, спочатку варто пригоститися чашкою кави, обговорюючи з співробітниками перипетії вчорашнього вечора. Але, щоб обстановка в колективі була доброзичливою, варто якомога часто влаштовувати перерви на каву: чи не менше трьох-чотирьох разів. Паузи повинні бути досить тривалими, адже треба встигнути докладно обговорити плани у всіх товаришів по службі на найближчі вечора і вихідні. Та й напружуватися на роботі нема чого, тому, що те що не доробили сьогодні краще пересунути на завтра.
Втім цю легковажність наша сувора дійсність швидко приведе в норму, в пам’яті надовго затримаються незабутні дні, проведені в Іспанії. Та й як можна забути спекотне літо, відмінні пляжі, які завалені білим дрібним піском. Іспанія — це і Пікассо, Сервантес, Гойя. Чудові експонати музею Прадо в Мадриді, емоційні вболівальники Барселони і Севільї, запальний танець фламенко і незабутнє видовище кориди. Дивовижні Канарські острови в Атлантичному океані незабутні Балеарські острови в Середземному морі. Відпочинок в Іспанії характеризується насиченістю і різноманітністю, будь-то нічні розваги в Ібіці або автобусні екскурсії по історичних пам’ятках міст.