З чим носити напівпальто?

З чим носити напівпальто?
Напівпальто актуально в будь-якому сезоні. Змінюється тільки фасон, сама база цього предмета гардероба залишається незмінною. Жінки будь-якої вікової категорії воліють напівпальто за їх зручність і практичність.
Наявність в шафі напівпальто не викличе труднощів при створенні лука володіє необхідними якостями комплекту жіночого одягу, поєднуються з ним практично будь-які жіночі речі, наприклад гарно воно поєднується якщо одіти джинси. Але, ми все одно обговоримо, які елементи одягу будуть краще доповнювати його.
Для початку поміркуємо про гармонію з жіночими спідницями, так як це одна з найбільш часто щоденних комбінацій, вона універсальна і підходить як для побачення, так і для ділових робочих зустрічей.
Яскравим буде образ, організований з довгою вузькою спідницею з високою талією, спідницею-олівець, і спідницею «міні» і популярно прямими «максі», до того ж купити спідниці оптом як і в роздріб в наш час не складе труднощів, інтернет магазин повні жіночої одягу для будь-якого випадку.
Необхідною частиною образу є щільні колготки і необов’язково чорні і тілесні. Колір пальто показує якого кольору одягнути колготки, вони можуть бути як однотонними, так і кольоровими, і з малюнком.
Вбираючись в спідниці, жінки хочуть загострити інтерес до ніг, тут допоможе взуття. Високі чоботи на підборах, ботфорти, ботильйони і туфлі. Підійдуть навіть кросівки, але тут все впирається в загальну стилістику образу. Чим більш спортивним образ, тим органічніше виглядає поєднання.
Настала черга штанів. Цій частині способу приділяється найбільше уваги. З напівпальто більш в тему будуть поєднуватися як класика — брюки зі стрілками, так і завужені брюки стандартної довжини, джинси-дудочки і щільні легінси.
Ці варіації добре доповнюють ті ж туфлі-човники, стилети, «снікерси», Броггі, ботфорти, уггі, високі чоботи і ботильйони.
Напівпальто непогано поєднуються з сукнями. Вони допомагають жінкам виділити жіночність. Сміливі дівчата можуть поєднувати напівпальто з сукнею в стилі бебі-долл. Найбільше підходять сукні до коліна, туніки, сукні-футляр, плаття-шифт.
До напівпальто, як з спідницями так і брюками допустимо носити блузки, кофти і сорочки. Светри з будь-яким вирізом. З кардіганами потрібно акуратніше. Краще щоб його кінці не показувалися з під нижнього краю пальто, а то образ буде виглядати неохайно.
Напівпальто можуть доповнювати різні шарфи, ремені з поясами, рюкзаки з сумками, рукавички, шапочки, капелюшки і берети.
Загалом напівпальто поєднується з усім, що можна знайти в шафі. Але вдалий підбір образу буде залежати від фасону верху, головне щоб вибрані наряди вдало поєднувалися зростанням і комплекцією, а головне з метою, для якої ви одягаєтеся.