Одяг: на чому не вдасться заощадити.

При всьому бажанні витратити якомога менше грошей на одяг, треба утриматися від покупок дешевих речей з цього списку, так як при удаваній економії в кінці кінців витрати на одяг можуть істотно зрости, бо скупий платить двічі. Розглянемо докладніше, які саме речі не варто купувати, а для того, щоб завжди виглядати стильно і унікально радимо купити українську вишиванку.
1. Речі, куплені з величезною знижкою на розпродажі. Як правило, знижка 70-90% йде на абсолютно непридатний товар, який ніхто не бажає купувати. Можливо, в речі є прихований дефект крою і вона ні на кого нормально не сидить, або це остромодна знакова річ, яка просто кричить «На мені знижка 90% тому, що я випущена в 2009 році і тоді ж майже відразу вийшла з моди».
2. Одяг з 100% синтетики. При всій своїй дешевизні він швидко втрачає пристойний вигляд і виходить з ладу. Крім того, носити синтетичні тканини не комфортно і навіть шкідливо. Синтетичний одяг має характерний блиск, що відразу видає його склад і ціну.
3. Плаття на один вечір. Найчастіше плаття на вихід коштує дорого, а надівати тільки один раз. Заощадити на ошатному платті не вдасться тільки якщо вирішите купити одяг оптом, так як воно апріорі не може коштувати дешево, інакше буде так само дешево і виглядати. Вигідніше скористатися послугою прокату вечірніх суконь, благо фірм, що надають такі послуги, стає все більше. Кожна сукня потрапить до Вас в чистому і вигладженому вигляді, при бажанні одяг може навіть привезти кур’єр, що дуже зручно.
4. Дешеві колготки і нижня білизна. Якісні речі не можуть коштувати дешево, а зовсім дешеві прослужать не більше двох разів. Занадто затратно купувати ці предмети одягу щотижня, тому краще вкласти трохи більше грошей і вибрати варіант подорожче.