Audi TT і TTS.

Audi TT завжди був автомобілем, який прагнули придбати за стиль, а не продуктивність. Якщо ви хочете спортивним двомісним німецький недорогий супер кар, то ви напевно купите Porsche Boxster. Але TT, це автомобіль, який ви купили за те, як він виглядає. І то, як він виглядає, залишається найсильнішим аргументом проти інших автомобілів, які ви бачите. Але подивіться на новий TTS, це більш швидкий, моторний і має він агресивніший вигляд, що покращує його якості значно в кращу сторону.
Audi, ймовірно завжди буде відповідати дизайну оригінального 1998 TT, але третє покоління показує себе більш зрілим, згуртованою еволюцією красивого другого покоління. Передні і задні фасції гостріше, більш м’язисті, фари / задні ліхтарі емоційніші і передня решітка значно потужнішою є, а купити акумулятор до такого автомобіля можна відвідавши http://akku.lviv.ua/. Та й в інтер’єрі перехідні рамки для авто більш виражені на приладовій панелі.
Внутрішня частина третього покоління ТТ є такий, як тріумф зовнішності першого ТТ. Це майстер-клас в чистому, простому, елегантному дизайні, але це також дуже дезорієнтує. Кнопки для системи вентиляції і кондиціонування приховані. Після того як ви звикнете до розкладки і зможете прийняти абсолютно виключно віртуальний кокпіт — серйозно, я переконаний, що це найкращою технологією буде в салоні автомобіля — після чого макет кабіни тільки почне мати сенс.
Це компактна кабіна, але це і прекрасне місце, щоб провести час. На додаток до віртуальної кабіни, сидіння S Sport (опціонально на стандартному TT) підтримують і дарують досконалий затишок. Матеріал салону високої якості.
Що стосується двигуна то, тут ТТ Ауді обмежується 2,0-літровим, турбованим двигуном з чотирма циліндрами. Які в змозі видати 220 кінських сил, і 292 к.с. в TTS. Проблема полягає в тому, що тільки різниця 0,7 секунди розділяє ці варіанти, 5,3 секунди, проти S моделі в 4.6 с .. Ви внутрішньо усвідомлюєте, що TTS швидше, ніж TT, але обидві машини мають можливість відправити свою силу стандартно системи Quattro всі повно приводні через передачу з подвійним зчепленням з шістьма швидкостями. Вони звучать дивно схоже і вони просто на частки відрізняються за секундоміром.