Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Доглядаємо за шиєю правильно.

Постійний рух, зміни в роботі нервової системи відбиваються на шиї. Тому їй необхідний своєчасний систематичний догляд і якісна косметика. Починати робити догляд за шкірою на шиї треба не тоді, коли з’являються складки, зморшки, друге підборіддя, а значно раніше. Позбутися від дефектів на шкірі шиї складніше, ніж запобігти їх розвиток.
Вікові зміни на жіночій шкірі.
Починаючи з 30 років, в організмі людини з’являються різні проблеми, і шкіра жінки потребує особливого догляду. На жаль, сучасні жінки догляду за обличчям приділяють більше уваги, ніж догляду за шиєю. Тому виникає досить поширена ситуація: доглянуте обличчя і недоглянута шия.
Основні фактори які впливають на вигляд шкіри шиї. Жирові відкладення під шкірою раніше всього утворюються на підборідді. Тут шкіра суха, ніжна і тонка. Пружність тканин втрачається, овал обличчя порушується. До того ж під час роботи голова, як правило, опущена вниз. Нахилена вперед голова, здавлена ​​грудна клітка, зігнуті плечі — все це утруднює дихання. М’язи шиї слабшають, шкіра обвисає, стає в’ялою, утворюються зморшки. Хочете виглядати молодше — тримайте голову правильно і намагайтеся купити косметику потрібної якості!
Радимо ознайомитися з косметикою європейських виробників в каталозі косметичних засобів вище вказанного сайта,  де і можна купити косметику по догляду за шиєю.