Як СТО обманює. “Зворотній звязок” ненавязчового автосервісу.

Статью “Ненавязчивий автосервіс”: Частина 1 — https://www.orbk.net/2016/02/nenavyazchivij-avtoservis , частина 2 написав і відправив на “зворотній звязок” СТО після того, як не отримав відповіді на перше звернення. Було цікаво як СТО обгрунтує таку високу вартість (990.00 грн без ПДВ) за демонтаж вимикача блокіровки, установка якого на іншому офіційному СТО обійшлось менше чим 100.0 грн. А може визнають свою помилку? Не тут то було.
Рис.1. Демонтований вимикач блокіровки.
Таких технічних “перлів” і словоблудія, які використовував мененжер СТО Андрій в нашій переписці, щоб переконати в обгрунтованності ціни, я ще не зустрічав:
— Так, вимикач блокіровки (рис.1.) він називає “антикрадіжною системою” і навіть робить посилання що це “визначення з Вікіпедії”. Хоча вимикач це тільки один з самих простих елементів цієї системи, іншого трактування в Вікіпедії немає. А слово “система” вживається СТО не правомірно, бо не відповідає визначенню “система” у Вікіпендії.
— Андрій, для більшої правдоподібності, наголошує “мова йде не про вартість «демонтажа кнопки», а про усунення проблеми з штатною антикрадіжною системою автомобіля”. Але це також не відповідає дійсності, бо в акті виконаних робіт з печаткою і підписом СТО, конкретно вказано що: “за відключення нештатної протиугонної системи-ціна 990.00 грн”, а ще оплачено (вже за усунення проблеми з штатною антикрадіжною системою) : компютерна діагностика-148,50 грн., зчитування і видалення кодів несправності-49,50 грн.
Більше того, якщо б я не повідомив про вимикач блокіровки, спеціаліст СТО його і не замітив би, бо вимикач не мішав виявленню і усуненню проблеми (компютерній діагностиці і зчитуванню та видаленню кодів несправності). Так що мою чесність мененжер СТО не тільки використав, щоб навязати додаткову роботу, а ще й завищив її вартість більш ніж в 10 раз.
Таким чином реально ситуація була така: збій програми іммобелайзера або по вині автовиробника (усунення безплатно бо авто на гарантії), або по вині автовласника-вартість по прейскуранту-270.00грн., а не 990.0 грн. “Зворотній звязок” в даному СТО-це тільки формальність для “окозамилювання”.
Прим. Не знаю як сприймати завершуючі слова мененжера СТО: “Маю надію, що наступного разу Ви відвідаєте нас з більш приємного приводу, а ми в свою чергу будемо мати нагоду переконати Вас в тому, що ТОВ «Віннер Автомотів» дійсно є найкращим сервісним центром Форд в Україні.” Оце і є “найкращий” сервісний центр в Україні? А може мененжер мав на увазі що вони найкращі по обману клієнтів?
У мене не має бажання більше звертатись за послугами в ТОВ “Віннер Автомотів”, і я нікому б не рекомендую до них звертатись.
Тарас Дем’янчук, к.т.н.