Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Відпочинок в Румунії та Україні, що спільного — Карпати!

Менше 20 років тому Румунія була відокремлена від Європи, була таємничий район за невидимим шаром, але тепер, це нація ЄС яку відвідують велика кількість допитливих відвідувачів. Румунія є місцем таємниці, яка народила історію про Дракулу, де багато розповідей зупиняються на колоритні сільській місцевості. Це також сучасний, енергійний народ який прагне, щоб його більш райдужно приймало співтовариство старої Європи.
Румунія також межує з Україною яка завдяки останнім подіям в країні і «Революції Гідності» стала відомою в кожному куті планети земля. Ці дві країни обєднують гори Карпати які є розширенням Альп. Найбільш відомі місця в цих двох країнах як гірськолижні курорти з боку Румунії, це Пояна Брашов, а з боку України — Буковель. Ці два місця коштують того, щоб туди з’їздити взимку і активно зайнятися відпочинком, звичайно і влітку тут теж знайдеться, що робити подивіться замки в Закарпатті, чи чуть дальше в сторону Польші замки Львова, щоб залишити прекрасні спогади про ці місця та гори на все життя, а також і саму Україну.
Сама назва Трансільванія досить, щоб відчути тремтіння на спині, так як, в цьому горбистому місці і почалася історія про вампірів і графа Дракулу. Ви напевно будете здивовані, якщо довідаєтеся, що Влад Цепеш (Дракула) була справжня індивідуальність від історичного міста Сігішоара.
Сільський спокій Карпат іноді вражає, Вам не доведеться їхати далеко від основних шосе, щоб знайти значно не міські мотивації і пейзажі, де як і раніше можна зануритися в колорит минулих століть, стикнутися з історичними пам’ятками і цілими поселеннями, відчути дух минулого і помилуватися незабутніми пейзажами .
Чарівні місця цих двох країн межують і можуть багато чим вас здивувати, Вам варто відвідати Брашов, Сигишоара, Сібіу, Ужгород, Мукачево, це невеликі міста, які розцвіли в середньовіччі, і в даний час знову стають гостинним місцем для туристів і способом життя. Замки Закарпаття, це не просто історія до якої можна доторкнутися, а це ціле життя поколінь багата історіями які можуть вам багато, чого нового і непізнаного розповісти. Відпочинок в вершинах Карпат — це просто і ідеально.