Маленькі поради для великого будинку.

Маленькі поради для великого будинку завжди можуть бути доречними якщо Ви хочете жити в особливому будинку в якому Вам завжди буде затишно.
Якщо Ваш будинок має терасу, уявить. З тераси ми потрапляємо у вітальню, розбиту на три зони; кухню, їдальню і просторий приватний куточок з каміном, музичним центром, РК-екраном та іншою технікою. М’які меблі в будь-якому інтер’єрі повині відрізнятися ясними і закінченими формами.
Перегородка між кухнею і диванної зоною, як і прийнято в функціоналізмі, грає не тільки розділову роль: з боку дивана вона виглядає симпатичною простінком, а з боку кухні, це містка шафа в яку також можна багато установити кухоної техніки, а також яку можна навіть сховати одну із моделей посудомийних машин. І навіть бічна частина перегородки «виконує свою партію»: вона влаштована у вигляді маленької ніші з полицями для декоративних аксесуарів. Кухонна меблі виготовлені у фольклорному стилі завжди буде в увазі.
Прекрасним доповненням до ансамблю вітальні буде служити барний куточок, і особливо будуть вражати в ньому високі стільці.
Дзеркальні полотна шаф в передпокої візуально розширюють простір.
Стрічкове скління переходу між поверхами будинку не дозволить розлучатися з морською картиною, якщо за вікнами море.