ВСЕУКРАЇНСЬКА НАРОДНА РАДА НА ВАРТІ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ

Стоячі на варті законих прав і інтересів українського народу і держави, ГО «Всеукраїнська Народна Рада протидії корупції та громадської експертизи влади» (скорочено – Всеукраїнська Народна Рада) також пильнує  за інформаційною безпекою. Бо саме  антиукраїнська і антидержавна інформація, що просочується звідусіль — це як бомба уповільненої дії, може вибухнути в будь-який момент (гіркий приклад ми вже маємо – захоплений півострів Крим, де промиті голови народу, не відаючи в яке ярмо їх затягують, були анексовані) і призвести до розпалу хвиль внутрішніх конфліктів, ворожнеч, з метою розколу і економічного виснаження нашої держави.
З метою запобігання використання на нашій Батьківщині ворожих інформаційних технологій, в серпні місяці Всеукраїнською Народною Радою був проведений моніторинг і експертиза імпортованих і друкованих товарів на вітчизняний ринок. В результаті чого, нами було виявлено ряд підозрілих підприємств, які були викриті за фактами ввозу і розповсюдження на теріторії України ворожої антиукраїнської літератури, підтримки сепаратистів ЛНР і ДНР.  Про виявлені факти інформаційної небезпеки і про тих, хто цьому сприяє ми з мріями про оперативне реагування звернулись до СБУ, але нажаль, що підозріло, там не квапились вживати  дієвих заходів.
Тому, 8 вересня, активісти і члени Всеукраїнської Народної Ради разом з представниками ЗМІ, завітали до офісів поплічників сепаратистів — компанії з гучною і неоднозначною назвою «Міжнародне агентство із захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством в кіберпросторі» та ТОВ “ФОРС УКРАЇНА”, з метою блокування роботи офісу, проведення обшуку (в присутності співробітникив МВС), арешт   антиукраїнської антидержавної сепаратистської літератури та громадське затримання керівників компаній. Таких зрадників треба виявляти та присікати!
На данний момент, по цій справі, розпочато слідство. Всеукраїнська Народна Рада пильнує за його розглядом і сподіваємось, що реакція буде жорсткою і професійною!
Ми не маємо право бути байдужимо і мусимо запобігти розпалу інформаційної бомби!

Джерело: http://www.narod-rada.com.ua/?p=913