Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Виготовлення одягу та дитячий трикотаж.

Виготовлення одягу та відмінного трикотажу вимагає якісного швейного обладнання, завдяки якому швейні вироби були б якісні і мали чудовий вигляд. Для швидкого і доброякісного виконання машинних швів при пошитті одягу і трикотажу застосовують різні швейні пристрої, що полегшують роботу та підвищують продуктивність роботи. Працюючи з пристроями, не треба попередньо з’єднувати деталі одягу, що зшиваються. Нижче наведені основні елементи швейних пристроїв які беруть участь у пошитті коли виготовляють одяг, або будь-який інший швейний виріб:
Лапка-рубильник застосовується для виконання шва в підгин.
Обмежувальна лінійка — використовується тоді, коли треба прокласти рівні шви на заданій відстані. Вона складається з бортика, платівки, рамки з прорізом.
Обмежувальна лінійка кріпиться до платформи швейної машини нерухомо, за допомогою притискного гвинта. В наш час на сучасних швейних підприємствах застосовують не тільки різні лапки-рубильники та подібні пристрої, але й спеціальні швейні машини.
Друк також відіграє важливу роль не тільки при створені візерунку , а і при виконанні лого бірки, що дає максимум інформації про швейний виріб.
Багато які вже ручні операції в сучасному виробництві трикотажу та одягу замінено машинними, як обметування деталей, пришивання ґудзиків та ін.. Що сутево покращує якість та швидкість виробництва швейних виробів.