Пхукет — одне із прекрасних міст в Азії.

За останні кілька десятиліть, багато азіатських країн почали отримувати велику кількість туристів зі всього світу, і серед таких напрямів є і Пхукет, який є популярним місцем Таїланду.
Основна причина популярності, це місце культурного розмаїття та унікальних природних красот, які місто Пхукет пропонує для відвідувачів. А якщо ви зібралися на відпочинок і бажаєте бути модними то варто ознайомитися з великим асортиментом футболок на http://berrytex.com.ua/index.php?lang=2 тут дійсно кожен може знайти для себе якісну і стильну футболку на літній відпочинок.
Пхангнга — це одне з найвідоміших місць міста Пхукет, пропонуючи величний вигляд на природу з її зеленою смарагдовою водою, в оточені вапняковими скелями. Навколо затоки, є кілька островів, і що цікаво, багато з них досі не досліджені. Які безтурботною красою природи, безумовно, створюють повне задоволення для ваших очей і розуму. З цих островів, є два найпопулярніших острова, це острів Джеймса Бонда і Ко Panyee. Вони багаті не тільки дивовижною природною красою, але багатим тваринним світом який можна буде вивчати на цих островах.
Старе місто Пхукет. Португальські моряки виявили — це прекрасне місто в Азії, а потім, поступово місто перетворилося на культурне втіленням Південно-Східної Азії. Побачити архітектуру в португальському стилі можна всюди. Є тут торгові центри в яких не дорогі ювелірні вироби і зовсім не дорого можна купити золотий ланцюжок, сережки, браслети, навіть дорогоцінні камені дешевше ніж у нас і багато ресторанів, барів, пабів і т.д. Не забудьте спробувати делікатеси, приготовані місцевою кухнею. Місцеві екзотичні вина або інші алкогольні напої також варто спробувати, але не варто лише вже сильно захоплюватися.
Якщо ви знаходитесь в Пхукеті, то не пропустіть нічне життя цього місця. Для туристів, це знахідка, а  отже, можна насолодитися нічним життям Пхукета без тривог або неприємностей. Багато нічних клубів або пабів подають напої та закуски до пізньої ночі.
Ват Калонг є місцевий храм, який вважається найдавнішим храмом. Крім своєї релігійної цінності, історичні та архітектурні місця храму однаково приваблюють туристів.