Франкфурт — місто веселощів мистецтва, культури, спадщини.

Подорожі та туризм цікавить кожного і відкривати нові горизонти ніколи не пізно, сьогодні ми їдемо в Франкфурт — Германія. В списку найбільш розвинених міст у світі, Франкфурт входить в десятку кращих. Місто відоме не тільки як міжнародний центр торгівлі, але культурний центр, що має барвистий історичний фон. Будь-то ділова поїздка, тур для мандрівників або сезонна туристична прогулянка, кожен хотів би бути в місті, як Франкфурт, який пропонує так багато цікавого для відвідувачів.
Динамічного життя міста Франкфурт-на-Майні часто приваблює туристів з різних куточків світу і завдяки помірному клімату — туристи приїжджають в це місце круглий рік, а дізнатися розклад руху атобусів в Германію з України можна ось тут http://eastwesteurolines.eu/catalog.php?id=36&lang=4 . Якщо ви приїдете в святковий час або незалежно від того, яка ваша мета для прибування у Франкфурті — будь-то бізнес або тур завжди намагайтеся забронювати квитки на рейси і проживання від 2 до 3 місяців наперед.
Екскурсійних місць у Франкфурті багато, для походів вам тут знадобитися не менше 2-3 днів, щоб дослідити це місто в повній мірі. Говорячи про відвідування міських визначних пам’яток, одну річ, слід зазначити, що міські музеї є головними пам’ятками міста. Крім музеїв, є тут і кілька церков і багато які з них були побудовані в 16 столітті, несучи славу давніх часів. Зенкенбергскій музей, Музей сучасного мистецтва, і т.д. Кращий час і місце в місті Франкфурті для туристів, це Різдво чи Новий рік під час святкового сезону, церкви прикрашені квітами та іншими святковими елементами, все місто сяє. Культурні програми проводяться також і в церквах в, цей час.
А так само я думаю всім відомий Франкфурт своїм авто шоу.