Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Туреччина — смачний досвід і прекрасний відпочинок!

турціяБагато туристів люблять добре поїсти. Якщо ви любите їжу і відпочинок, то Туреччина буде для вас смачний досвід та прекрасний відпочинок. Ви можете насолоджуватися місцевого виробництва стравами і напоями, які доступні за малою ціною. Місцева кулінарія може надати безліч різновидів закусок, салатів різних сортів, шашликів і ягнят, тісто з сиром деякі з місцевих страв можна їсти руками як рулет з лаваша. Традиційні турецькі ресторани самі недорогі і найкращі місце, щоб поїсти . У Туреччині так само представлені численні ресторани з індійською, італійської, мексиканської, британської та тайською кухнею, поряд з турецькою.
Розміщення в Туреччині багато в чому залежить від вашого бюджету, але скрізь вас гостинно зустрінуть і розмістять в готелі з максимум послуг. Є багато гостьових будинків, готелів, хостелів, апартаментів або п’ятизіркових готелів для вас на вибір. Marmara Istanbul Hotel в районі Таксим і Bostanci Princess Hotel в Стамбулі, це знамениті п’ятизіркові готелі в Туреччині відомі своєю якістю обслуговування.
Туреччина майже 300 днів у році залита сонцем. Якщо ви хочете, щоб випробувати ці довгі години на сонці, то відвідайте Туреччину в травні і по жовтень. Хоча температура піднімається до 35 градусів, але прибережні брізи підтримують тут прохолодний клімат. Під час зимового сезону температура падає відносно весняного і осіннього сезону. Гірські райони є теплими влітку і холодними та сніжними взимку.
Межує Туреччина з двома континентами і восьми країнами, Туреччина є поєднання пам’яток і культурних звичаїв. Так чого ж ви чекаєте? Пора забронювати вам подорож до Туреччини прямо зараз.