Перехід на WordPress!

Ви власник статичного сайту, який надає корисну інформацію для відвідувачів, але не вистачає інтерактивності і не пропонує соціальні послуги? Або, може бути ваш сайт використовує систему управління контентом, яка не є достатньо ефективною і ви хотіли б поліпшити все? Так робіть перехід на WordPress, безумовно, хороший хід і звичайно вигідна інвестиція.
Платформа WordPress є найбільш ефективною CMS системою за рахунок її універсальності, зручності та безпеки. Ви можете легко додавати сторінки і записи з панелі адміністратора, а також дозволяти коментувати і давати зворотний зв’язок для ваших відвідувачів. Створюючи дизайн для сайту вам може знадобитися таблиця кольору html але з вордпресс це теж не проблема, він вже має потрібні інструменти.
WordPress пропонує високу якість кодування, що пропонує легке інтегрування з іншими соціальними сервісами якнайкраще. Ваш новий сайт буде також грузиться швидко, займати високі позиції в результатах пошуку і бути доступним 24/7. WordPress ефективно використовує найсучасніші технології, такі як HTML5, CSS3 і JQuery, ваш сайт буде відображати все правильно у всіх популярних браузерах.