Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Легенди ралійних автомобілів — Ауді — Кваттро.

ауді кваттроЦікавою новинкою ралі сезону 1981 став постійний привід на всі колеса автомобіля Ауді Кваттро. Прекрасна стійкість, керованість і прохідність в лічені роки зробили повнопривідні автомобілі фаворитами в спорті, та й на споживчому ринку з тієї пори було продано величезна кількість подібних моделей і продаються вони донині, але при купівлі або продажу будь-якого автомобіля особливо з пробігом, треба провести оцінку автомобіля. Не забувайте, що авто технічна експертиза, це цілком достатньо непроста процедура, а також не забудьте установити автосигналізацію, з варіантами якої можна ознайомитись на bydyj.in.ua. Її непросто провести власними силами, тому не слід довіряти новачкам на ринку, керуватись потрібно багаторічним досвідом на ринку подібних оціночних послуг.
Двигун Ауді — Кваттро розташований за класичною схемою, був оснащений турбонаддувом, а кузов мав. характерні розширювачі колісних ніш і задній спойлер з вбудованим маслорадіатор. Втакому вигляді машина вийшла на старти етапів чемпіонатів світу в 1981, 1982 роках. У команду були запрошені Ханщг Міккола, Стіг Бломквист і Мішель Мутон.
Перші ж ралі показали переваги повного приводу, і хоча машина перебувала ще на стадії розвитку, це не завадило команді Ауді здобути перемоги у Швеції, Італії та Великобританії на ралі Королівського автоклубу, 1982 рік пройшов під знаком переваги Ауді Кваттро, і лише аварія на ралі 1000 озер у Фінляндії завадила Мішель бутон стати чемпіонкою світу. На одному з підступних поворотів, якими рясніють фінські траси, француженка втратила контроль над 400 сильним Кваттро і вилетіла з дороги розбивши машину.
1982 відбулася ще одна подія, серйозно вплинула на долю ралійних автомобілів: рішенням міжнародної федерації автоспорту (ФІСА) була заснована пресловутая- група Б, основне її відмінність від колишньої групи в тому, що для реєстрації тепер достатньо було виготовити 200 (а не 400) машин однієї моделі і на їх базі можна створювати модифікації зі зміненою конструкцією деталей і агрегатів. Останнє розв’язало руки конструкторам і надало практично необмежені можливості для «технічної творчості», що зі зрозумілих причин, пішло в бік підвищення потужності і зниження маси. Подібно до того, як сон розуму породжує чудовиськ, нові правила ФІСА в поєднанні загострили конкуренцію між авто фірмами, породили «монстрів на колесах».