Коли буде революція в Росії — Євромайдан?

Буде і на нашій вулиці євромайдан. Ворог Путіна номер один відкрив секрет: революція в Росії почнеться зовсім скоро. «Країна тендітна, досить скинути ціну на нафту»

Керівник інвестфонду Hermitage Capital Вільям Браудер розповів, як і за яких умов впаде «путінський режим». На думку Браудера, який сам називає себе «ворогом Путіна номер один», для цього достатньо лише, щоб нафта подешевшала до 60 доларів за барель. Про це він заявив в кулуарах форуму в Давосі редактору британської газети The Independent амброзії Еванс-Прітчард, пишуть «Ведомости» — оригінал статті на http://ura.ru/news/1052210501.
«Нафта опуститься до $ 60 за барель — і все, Путіна не буде вже через рік. Система насправді дивно тендітна », — наводить російське видання слова Браудера з The Independent.
На думку Браудера, якщо ціна «чорного золота» буде такою, Росію не врятують і міжнародні резерви. Відзначимо, що в даний час ціна нафти, при якій російський бюджет зводиться без дефіциту, становить суму майже в два рази більшу 117 доларів за барель.
Крім того, Браудер зазначає, що і в Росії дозрів грунт для масових протестів за зразком України, каталізатором яких в тому числі може стати і нафта, і певне ставлення до деяких наболілих питань. Він зазначає, що в даний час «у режиму немає міцної ідеологічної бази, хоча Путін і намагається створити її, зокрема — утискаючи секс-меншини». «Союзники відвернуться від Росії, як тільки відчують, що вона в біді», — переконаний Браудер.
На сесії в Давосі «ворог Путіна номер один» також привернув увагу до справи Магнітського і корупції в Росії. За словами Браудера, коли він був найбільшим іноземним інвестором в Росії, то виявив корупцію, почав скаржитися і його прибрали з країни, а його адвоката замучили у в’язниці. «Як ви хочете умовити інвесторів вкладати кошти в Росію, якщо там відбувається таке?», Запитав він Аркадія Дворковича. На що Дворкович, як відзначають «Ведомости», сказав, що Браудер задає це питання на кожному форумі і відповів наступне «Ми не працюємо в суді, ми не можемо оцінювати цей конкретний випадок, ми працюємо в уряді і робимо те, що в наших силах . Ми не заперечуємо проблем корупції, в країні зараз переслідують багато корупціонерів, і це свідчить, що ми приступили до справжньої боротьби з корупцією і прогрес в цьому є ».