Кліматична катастрофа Арктики.

Двоє вчених, які брали участь в експедиції з вивчення процесу зміни клімату, потонули в Арктиці. Це сталося через те, що лід, на якому вони знаходилися, був дуже тонким. Від тануючи Арктики до посухи Каліфорнії, ми не можемо чекати ні хвилини — і повинні боротися зі зміною клімату.
До саміту Великої сімки залишається всього кілька днів. Канцлер Німеччини Ангела Меркель може опинитися під тиском з боку Канади та Японії і піти на смертельно небезпечний компроміс у сфері зміни клімату. При реалізації політики виведення з використання викопних джерел палива ми не можемо чекати до 2100 року. У цьому випадку шанс уникнути кліматичної катастрофи тільки 2 до 1!
Інсайдери відзначають, що масштабний громадський тиск — фактор, поки не грає ролі в дебатах. Саме тому нам потрібно організувати трьохмільйонних глобальний заклик і надихнути Велику сімку перейти до 100% чистої енергії протягом життя одного покоління, а не цілого століття. Підпишіть прямо зараз і перешліть це повідомлення:
https://secure.avaaz.org/ru/g7_climate_loc/?bdNpxgb&v=59778
Ангела Меркель усвідомлює серйозність ситуації — у неї є вчений ступінь в галузі природничих наук і вона брала участь в переговорах по першому глобальної угоди із захисту клімату. Обіймаючи посаду канцлера, вона домоглася рекордних результатів у сфері «чистої» енергетики, незважаючи на сильний опір вугільної промисловості. Однак обмеження, пов’язані з економічною кризою в Європі, а також страх провалу на міжнародному рівні, змусили її відмовитися від прояву лідерства на глобальній арені.
Як організатор саміту, Меркель може використовувати нинішню зустріч Великої сімки в якості трампліну для кліматичного саміту в Парижі, який пройде в грудні. Паризький саміт — момент, коли уряди повинні укласти глобальну угоду у сфері клімату. Але замість цього Меркель може піти на компроміс з ключовими гравцями, блокуючими угоду, — Канадою та Японією. Щоб спонукати Меркель відмовитися від угодовства, ми повинні показати їй, що глобальне громадянське суспільство дивиться на неї — і чекає, що вона зробить геройський вчинок. Саме тому я закликаю всіх підписати петицію Авааз.
Натисніть нижче, щоб підписати петицію за 100% чисту енергію. Авааз об’єднає цей трьохмільйонному заклик з потужними оголошеннями в німецьких газетах, дзвінками в усі ключові посольства, а також пікетами у всіх місцях, які Меркель відвідає наступного тижня:
https://secure.avaaz.org/ru/g7_climate_loc/?bdNpxgb&v=59778
«Чиста» енергетика безперервно розвивається — в 2014, вперше в історії, було встановлено більше потужностей, що працюють на поновлюваних джерелах енергії, ніж на нафті, газі та вугіллі разом узятих. Але якщо світові лідери продовжать проводити угодовську політику, то це підірве надії людей світу. Тільки такий потужний інструмент, як наш рух, може надихнути світових лідерів повести людство до кращого майбутнього. Давайте доб’ємося того, щоб Меркель та інші керівники Великої сімки були з нами.
З надією,
Марк Руффало і вся команда Авааз