Aston Martin 100 Vision Gran Turismo Concept у всій своїй славі.

Трохи дражнячи Aston Martin нарешті покаже дизайн прототипу 100 Vision Gran Turismo Concept в Гудвуді на фестивалі швидкості який розпочнеться 6 липня. З DP-100 дизайнери компанії отримали шанс скинути з рахунків кайдани реалізму і створити перший в світі Aston Martin «як дорожню машину» з двигуном, встановленим позаду водія. Розроблений і спроектований протягом шести місяців в команді Aston Martin Design.
Створення почалося з чистого аркуша паперу і дозволили розробляти те, що їм просто подобатися, без побоювань з приводу виробництва доцільності. На фронті, є класична форма решітки бренду, але в іншому концепція абсолютно оригінальна. Модель суперкара DP-100 прекрасна і проста, дивлячись як перетинаються арки в профілі. А придбати сидіння для авто будь-якої марки завжди можна на http://bud-franuk.pp.ua/ і навідь до Aston Martin.
DP-100 використовує знаменитий двигун V12 Aston Martin в поєднанні з двома турбонагнітачами, щоб справити 800 кінських сил. Активні аеродинамічні засоби так само тримають його надійно в поворотах.
Aston Martin раніше вже натякнув, що він може показати фізичну версію концепції на Goodwood Festival в цьому році, яка полюбилася вже геймерам PlayStation. Хоча, ми його ще не бачили концепція буде чудова з власною конструкцією і баченням, і для Gran Turismo на святкуванні унікального автомобілебудування.