Секрети розумного будинку!

Якими пристроями характерний «Розумний будинок»?
ЗОВНІШНІЙ ДЕТЕКТОР РУХУ. Детектор зустрічає гостей: посилає сигнал, який включає світло та інші пристрої зовні і всередині будинку. Освітлювальними приладами, розташованими поза домом, можна також керувати вручну з дистанційного пульта.
СВІТОВИЙ СЕНСОР. Сенсор автоматично включає зовнішнє освітлення, коли стає темно, і відключає його на світанку.
Годівниці для тварин. Автоматична тарілка нагодує собаку чи кота п’ятьма видами корму в потрібний час. Незамінна, коли господаря немає вдома. Невелика годівниця для акваріума запропонує рибкам більше 14 видів корму.
СЕНСОРИ АВТОДОРОГИ. Сенсори, розташовані по сторонах в’їзду / виїзду автомобіля, фіксують під’їжджають машини, впускають всередину будинку, автоматично вмикають світло та інші пристрої. Можуть знаходитися на відстані до 2000 футів від дому. Захищені від ушкоджень тваринами або людьми.
ВІДЕОКАМЕРИ. Відеокамери, розташовані над входом, дозволяють побачити відвідувача. А камери, розташовані в інших місцях, — відстежувати ситуацію у дворі (наприклад, стежити за дітьми в басейні). Камери можуть бути підключені до телевізорів і працювати в постійному режимі на певних каналах.
КОМП’ЮТЕРНИЙ КОНТРОЛЬ БУДИНКУ. Домашній комп’ютер програмує, контролює і включає освітлення, електричні прилади, систему безпеки, аудіо- та відеоапаратуру, але щоб  бути впевненим у їх відмінні роботі варто використовувати стабілізатор напруги. За допомогою комп’ютера можна отримувати телефонні та факсимільні повідомлення, електронну грунт прямо в офіс, коли в будинку по ті або інші причині спрацьовує система безпеки.
СИСТЕМА БЕЗПЕКИ. Захищає ваш будинок від злому вікон або дверей, а також від непроханих гостей, якщо вони вирішили проникнути через незачинені з тієї чи іншої причини двері. Система включає звукові та світлові сигнали, а телефон набирає номер екстреної допомоги. Сенсори також фіксують неполадки в системах водопроводу, опалення та електромережі, а також загоряння, для самої ж розводки датчиків часто використовують телекомунікаційну шафа  в які зручно тримати управління всіма системами ..
ДОМОФОН. Дозволяє розмовляти з відвідувачами з будь-якого телефону в будинку і відкрити двері, натиснувши одну з кнопок на цьому ж телефоні. Також система внутрішнього телефонного зв’язку може самостійно спілкуватися з абонентами заздалегідь запрограмованих номерів і передати їм ваші послання навіть у вашу відсутність.
Інфрачервоні сенсори. Сенсори, розташовані по периметру будинку, контролюють не проглядається простір у дворі. Допомагають розпізнати помилкову тривогу: адже сигналізація може зреагувати на кота або падаючі листя.
Розпилювачі не витрачають воду марно в дощову або морозну погоду.
МОНІТОРИНГ ПОГОДИ Дозволяє стежити навіть за миттєвими змінами погоди.
ДВЕРЦЯТА ДЛЯ ТВАРИН. Автоматична дверцята впустіш і випустить лише ваших домашніх тварин, зреагувавши на спеціальний магнітний брелок на нашийнику.