Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Модернізація користувацького інтерфейсу LG.

З того часу як у 2012 році в Optimus G були вперше представлені функції Quick Memo і QSlide, LG щороку вносить зміни до користувацького інтерфейсу флагманських смартфонів серії G.
До недавнього часу модернізація користувацького інтерфейсу здебільшого стосувалася підвищення зручності для усіх користувачів. У новому LG UX 4.0 особливу увагу приділено оптимізації інтуїтивного управління, яке дозволить власникам смартфонів із задоволенням користуватися пристроями LG.
Простіший і більш інтуїтивний у користуванні.
У першу чергу компанія попрацювала над простотою у сприйнятті. Це відбулося завдяки оптимізації дизайну користувацького інтерфейсу, а також спрощенню процесу налаштування та самого функціонала. Наприклад, за допомогою нової функції Quick Shot, двічі натиснувши на кнопку Rear Key, можна швидко робити знімки навіть при вимкненому екрані. Крім того, поліпшена функція Smart Bulletin автоматично збирає на одній сторінці важливу інформацію з численних додатків, що створює для користувачів додаткові зручності.
Більший вибір спеціальних опцій.
В UX 4.0 також передбачений розширений ряд опцій для користувачів на основі їхніх особистих уподобань та інтересів. Три користувацьких режими фотографування у новій камері – простий, базовий і ручний – задовольнять запити більшості споживачів. Простий режим виконує все автоматично, при цьому якість знімків виходить високою. Ручний режим має ряд модулів та опцій, які дозволяють повністю контролювати творчий бік процесу зйомки, що приємно здивує навіть досвідчених фотографів.
Також поліпшений календар розширить можливості щоденного планування, надавши користувачам функцію додавання подій зі своїх акаунтів у соціальних мережах. Для цього потрібно лише «перетягнути» запрошення у календар. Таким чином, з новим календарем вдасться зробити більше, при цьому тексту доведеться набирати менше – використовуючи замість нього дотики та жести управління.
Smart-інтерфейс, який краще «розуміє» користувача.
Завдяки поліпшеній функції Smart Notice в LG UX 4.0 нагадування про погоду і плани стануть більш персоналізованими, з урахуванням уподобань користувача. Аналізуючи щоденний графік, включно із подорожами, сервіс об’єднує цю інформацію з індивідуальними звичками. Наприклад, користувач, якому подобається баскетбол, може отримати наступне повідомлення: «Сьогодні буде переважно сонячно. Вдалий час для гри у баскетбол на відкритому повітрі».
Покращену користувацьку персоналізацію в LG UX 4.0 видно на прикладі галереї зображень. Враховуючи місце і час зйомки, вона дозволяє створювати альбоми, присвячені певним подіям. Ще один приклад «розумної» персоналізації – функція Ringtone ID, яка автоматично створює унікальний рингтон для кожного абонента зі списку обраних контактів.
«Завдяки LG UX 4.0 користування G4 стає простішим і більш інтуїтивним. Нові та поліпшені функції інтерфейсу грамотно підлаштовуються під кожного користувача, – говорить Хуно Чо, президент і головний виконавчий директор компанії LG Electronics Mobile Communications. – Ми будемо ще уважніше дослуховуватися до запитів споживачів. Це дозволить нам і надалі створювати нові технології, які орієнтовані на потреби користувачів і роблять їх життя кращим».