Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

LG G4: амбіційний смартфон

28 квітня 2015 р. – Компанія LG Electronics (LG) сьогодні представила смартфон LG G4, на появу якого з нетерпінням чекали споживачі та індустрія. Заходи, присвячені виходу смартфона на ринок, пройшли у шести містах: Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Сінгапурі, Стамбулі та Сеулі. Більше тисячі гостей приєдналися до презентацій, щоб першими побачити наступника G3, смартфон, результати продажів якого перевищили всі плани та очікування. Першими користувачами LG G4 стануть 4 000 щасливчиків, які отримають його в рамках глобальної промо-кампанії LG.
У G4 компанія втілила елегантність, зручність використання, створивши, насамперед, пристрій з думкою про людину та її потреби. Камера в LG G4 оснащена на нетиповою для ринку смартфонів апертурною діафрагмою зі значенням F1.8, яка пропускає на 80% більше світла на датчик зображення, ніж в LG G3. Окрім нового модуля камери, в смартфоні використовується IPS Quantum дисплей, який за багатьма характеристиками перевершує інноваційний дисплей Quad HD, представлений в LG G3. Здатність LG G4 відчувати користувача і реагувати на його потреби також знайшла своє відображення у дизайні Slim Arc і користувацькому графічному інтерфейсі.
«Ми виконуємо нашу обіцянку розробляти інновації та покращувати світ і представляємо преміум-смартфон, у якому витримано баланс характеристик, на які орієнтується сучасний користувач. Пристрій складе конкуренцію кращим із кращих на ринку мобільних комунікацій, – зазначив Хуно Чо, президент і головний виконавчий директор компанії LG Electronics Mobile Communications. – Ми хотіли створити пристрій, повністю орієнтований на людину, в якому поєднуються вміння відчувати та потужні сучасні технології. Це найамбітніший телефон, створений компанією за її історію. Про це свідчить все: і дизайн, і камера, і дисплей, і користувацький інтерфейс».
Комфортний та елегантний дизайн
При створенні смартфона LG приділила особливу увагу матеріалам. В LG G4 використано натуральну шкіру ручної обробки в шести кольорах. Процес рослинного дублення шкіри проводився згідно з давніми традиціями. З матеріалом працювали досвідчені майстри, які володіють традиційною технологією виробництва і фарбування. У G4 використано шкіру насичених теплих і природних тонів. Рослинне дублення шкіри не забруднює навколишнє середовище, оскільки в процесі не використовуються важкі хімічні речовини. Тому шкіру, оброблену у такий спосіб, можна без проблем переробляти вдруге. Компанія також представила інші рішення для корпусу смартфона. G4 буде доступний з наступними варіантами кольору задньої кришки: білий, титановий і золотий із 3D-малюнком.
Елегантність і комфорт LG G4 – це крок до нових форматів на ринку, де досі переважали тенденції лаконічного дизайну з плоским корпусом та елементами металу в обробці. Відмінною особливістю LG G4 є дизайн Slim Arc, у якому виконано як корпус, так і вигнутий дисплей. Slim Arc – не просто оригінальне дизайнерське рішення – такий смартфон на 20% міцніше, ніж інші смартфони з плоским корпусом, тому краще витримує падіння і зручно лежить в руці.
Концепція дизайну Slim Arc поширюється і на користувацький інтерфейс смартфона з простою інтуїтивною графікою. Іконки в LG G4 яскраві й округлі. Крім цього, віджет Smart Notice автоматично змінює свій фон і колір шрифту в залежності від обраної користувачем заставки на екран.
Камера
Камера на 16Мп, розроблена для LG G4, створює чудові знімки навіть при низькому освітленні. У модулі камери використовуються лінзи з широкою апертурною діафрагмою F1.8, яка пропускає на 80% більше світла на датчик зображення. Нова версія функції оптичної стабілізації зображення OIS 2.0 дозволила у два рази, в порівнянні з OIS+, поліпшити роботу камери в умовах низького освітлення, розширивши рівень стабілізації зображення з 1 до 2 градусів по X- і Y-осях і вперше додавши третю вісь.
Завдяки ручному режиму в LG G4 у досвідчених фотографів з’явилося більше можливостей для самовираження, оскільки тепер вони можуть безпосередньо регулювати фокус, витримку, ISO, експокорекцію і баланс білого у кожному знімку. Досвідчені фотографи можуть зберігати свої знімки як в JPEG, так і в RAW форматі – для більш точної корекції із збереженням усіх деталей.
Крім поліпшеної камери, в LG G4 – уперше серед смартфонів – використовується сенсор колірного спектру (CSS). CSS робить кольори більш чіткими, точно зчитуючи колірну гамму RGB в умовах природного освітлення й інфрачервоне світло, що відбивається від об’єктів. СSS використовує ці дані для корекції балансу білого і кольорового при зйомці зі спалахом, щоб отримати знімки у максимально реалістичній якості. Завдяки сенсору колірного спектру червоний на знімку більше не буде виглядати як помаранчевий, а білий – як блідий жовтий.
Фронтальна 8Мп камера LG, яка добре зарекомендувала себе, використовується як для портретних і групових знімків, так і для селфі. Фотографії виходять чіткими та з високою деталізацією. Gesture Interval Shot – поліпшена версія функції управління жестами – дозволяє робити чотири знімки з інтервалом у дві секунди, що збільшує ймовірність отримання гарного знімка навіть у найскладніших умовах зйомки. Для того щоб спрацював затвор, потрібно двічі стиснути і розтиснути руку перед камерою.
Компанія також представила останні успішні напрацювання в області дисплеїв. LG G4 – перший смартфон компанії, оснащений 5,5-дюймовим дисплеєм із IPS Quantum матрицею. Відтворення кольору в ньому поліпшено на 20%, яскравість – на 25%, контрастність – на 50%. Це перший Quad HD дисплей, у якому використано технологію Advanced In-Cell Touch (AIT). В результаті формування єдиного шару з LCD і тач-сенсора вдалося досягти кращої передачі кольору та відгуку. Новий дисплей калібровано згідно із кінематографічними стандартам відтворення кольору DCI (Digital Cinema Initiatives), які сьогодні використовуються провідними кіностудіями Голлівуду.
Висока продуктивність
Якість дисплея і висока роздільна здатність у G4 не позначаться на роботі батареї. LG G4 обладнаний потужною знімною батареєю на 3 000 мАг, що виділяє пристрій у своєму сегменті. А завдяки швидкому та енергоефективному процесору Qualcomm® Snapdragon™ 808 із X10 LTE, LG G4 можна активно користуватися протягом всього дня. До того ж, LG G4 працює на 20% довше, ніж G3.
Під час презентації смартфона LG G4 вперше публіці був представлений і процесор Snapdragon™ 808. Тому в Нью-Йорку разом із містером Чо на сцену також вийшов виконавчий віце-президент Qualcomm International д-р Поль Джекобз, а в Сеулі – віце-президент Джим До.
«Співпраця LG та Qualcomm Technologies триває досить довго. Завдяки експертизі двох компаній з’явився ряд технологій та унікальних функцій LG G4, – зазначив
д-р Джекобз. – Смартфон G4, що було отримано у результаті, – ідеальний приклад балансу технологій, створених тільки для користувача і його потреб».
Персоналізовані функції
LG G4 – перший смартфон із максимально персоналізованим інтерфейсом UX 4.0. Він інтуїтивний і простий у використанні. Завдяки новому інтерфейсу користуватися пристроєм стане набагато зручніше, оскільки було скорочено кількість кроків, необхідних для виконання тієї чи іншої операції.
Функція Quick Shot дозволяє робити знімки, не відкриваючи додаток камери. Для цього достатньо двічі доторкнутися до клавіші Rear Key, коли дисплей вимкнений. Камера в LG G4 запускається моментально – лише за 6/10 секунди.
Перегортати та переглядати тисячі фотографій у Галереї знімків стало набагато простіше. Функція Memories автоматично групує знімки та відео в альбоми залежно від їхнього часу і місця, не завантажуючи їх до загальної групи.
За допомогою Event Pocket користувач може формувати один загальний календар подій і зустрічей, перетягуючи їх з акаунтів у соціальних мережах. Ця функція доступна одразу ж після початкового налаштування смартфона.
Поліпшена функція Smart Notice створює більш персоналізовані повідомлення про погоду, подорожі, а також повідомлення, засновані на попередньому аналізі звичок користувача, таких як, наприклад, поїздка на роботу. У такому випадку Smart Notice може висвітити наступне повідомлення: «Не забудьте взяти парасольку, щоб пройти до метро».
Quick Help допоможе відшукати відповіді на будь-які термінові питання, що стосуються роботи LG G4, прямо у віджеті Smart Notice. Quick Help покроково проведе користувача по налаштуваннях смартфона і навіть спланує дзвінок у службу підтримки.
Щоб зробити використання смартфона більш комфортним, LG налагоджує партнерство з іншими компаніями. Наприклад, на LG G4 передвстановлений Google Office, який дозволить працювати поза офісом. Також власники LG G4 отримають у безкоштовне користування на два роки 100Гб у сховищі Google Drive. За допомогою функції MirrorLink і смартфона LG G4 власники автомобілів Volkswagen зможуть отримувати на штатний екран свого автомобіля сумісну версію інтерфейсу G4, щоб мати повний доступ до контактів, музики та інших функцій смартфона.
Глобальний старт продажів LG G4 розпочнеться 29 квітня у Кореї. Пристрій надійде в продаж до 180 торговельних мереж по всьому світу. Ціна і доступність на українському ринку будуть анонсовані додатково.
Ключові характеристики:*
Процесор: Qualcomm Snapdragon™ 808 з X10 LTE
Дисплей: 5,5-дюймовий Quad HD IPS Quantum (2560 x 1440 пікселів, 538 точок на дюйм)
Пам’ять: 32Гб eMMC ROM, 3GB LPDDR3 RAM / раз’єм microSD
Камера: основна – 16 Мп з апертурою F1.8 / OIS 2.0 / фронтальна – 8Mп з апертурою F2.0
Батарея: 3 000 мАг (знімна)
Операційна система: Android 5.1 Lollipop
Розміри: 148,9 x 76,1 x 6,3 — 9,8 мм
Вага: 155 г.
Підтримка мереж: 4G / LTE / HSPA+21 Mб/с (3G)
Інтерфейси: Wi-Fi 802.11 a, b, g, n, ac / Bluetooth 4.1LE / NFC / USB 2.0
Кольори
Металева фактура: титановий і золотий;
Керамічна фактура: білий
Шкіряний корпус: чорний / коричневий / червоний / небесно-блакитний / бежевий / жовтий
Інше: ручний режим налаштувань камери / Gesture Interval Shot / Quick Shot
* Характеристики можуть відрізнятися в залежності від ринку.