Нова серія смартфонів 2015 LG середнього класу.

Нова лінійка смартфонів LG – Magna, Spirit, Leon і Joy – це оптимальна продуктивність і нові функції. Апаратні можливості, преміум-дизайн і фірмовий інтерфейс створюють ідеальний баланс стилю та зручності. LG Magna та LG Spirit комфортно тримати в руці завдяки легким вигинам корпусу, а їхні дисплеї мають характерну особливість у вигляді ледь помітного вигину радіусом 3 000 мм.
Всі чотири пристрої будуть доступні в LTE- та 3G-версіях із незначними відмінностями у дизайні: для LTE-моделей характерні металеві задні кришки, для 3G-моделей – оригінальні пластикові.
LG Magna (у перекладі з латини – «великий») має 5-дюймовий сенсорний дисплей, виконаний за технологією in-cell, і чотириядерний процесор. Смартфон оснащений 8-мегапіксельною основною камерою, а також 5-мегапіксельною фронтальною камерою для якісних селфі. Magna можна активно користуватися протягом дня завдяки знімній батареї на 2540 мАг.
LG Spirit, втілення кращих інноваційних рішень LG, має 4,7-дюймовий in-cell сенсорний дисплей і 8-мегапіксельну камеру. Завдяки технології in-cell touch смартфони стали тоншими, що дозволило збільшити площу дисплея і зменшити рамки навколо них. Сенсорні дисплеї з технологією in-cell більш чутливі до дотиків, мають менший час відгуку, а зображення на екрані більш чіткі, їх краще видно поза приміщенням.
LG Leon (у перекладі з латини – «лев») є пристроєм із 4,5-дюймовим дисплеєм у компактному корпусі з преміум-дизайном. Найменший смартфон лінійки – LG Joy – має 4-дюймовий дисплей. Користувачам сподобається компактний пристрій, який легко вміщується у кишені.
Нова лінійка смартфонів LG середнього цінового діапазону має популярні характеристики преміум-смартфонів. З функцією Gesture Shot легко робити якісні селфі: простий жест рукою запустить трисекундний відлік камери. LG також збільшила відстань до 1,5 метрів, з якого камера може розпізнавати жести, щоб користувачам було зручніше кріпити смартфони на моноподи. Функція Glance View, вперше використана у G Flex2, забезпечує легкий доступ до основної інформації – часу, недавніх повідомлень та пропущених дзвінків. Для цього достатньо провести по дисплею пальцями зверху вниз; функція працює, навіть якщо смартфон знаходиться у сплячому режимі.
«З новою лінійкою середнього класу ми продовжуємо знайомити споживачів зі смартфонами, в яких оптимально поєднані ціна та якість, – зазначив Хуно Чо, президент і головний виконавчий директор компанії LG Electronics Mobile Communications. – Для мільйонів споживачів у всьому світі вирішальним фактором при виборі смартфона є не швидкість роботи або розмір, а баланс характеристик. Оцінивши можливості нашої нової лінійки в середньому ціновому діапазоні, багато хто захоче і наступного разу придбати мобільні пристрої LG».
У продажу колекція смартфонів LG з’явиться на деяких ринках вже цього тижня. Відвідувачі MWC 2015 зможуть особисто ознайомитися з новими продуктами компанії на її стенді в залі №3 виставкового центру Fira Gran Via.
Ключові характеристики LG Magna:
Дисплей: 5,0-дюймовий HD (294 точки на дюйм)
Процесор: чотириядерний, 1,2ГГц або 1,3 ГГц*
Камера: 8 Мп або 5 Мп* / 5 Мп
Пам’ять: 8Гб / 1Гб
Батарея: 2 540 мАг
Операційна система: Android 5.0 Lollipop
Підтримка мереж: LTE Cat. 4 / HSPA+21Мб/с
Розміри: 139,7 x 69,9 x 10,2 мм
Ключові характеристики LG Spirit:
Дисплей: 4,7-дюймовий HD (312 точок на дюйм)
Процесор: чотириядерний, 1,2ГГц або 1,3 ГГц*
Камера: 8 Мп або 5 Мп* / 1 Мп
Пам’ять: 8Гб / 1Гб
Батарея: 2 100 мАг
Операційна система: Android 5.0 Lollipop
Підтримка мереж: LTE Cat. 4 / HSPA+21Мб/с
Розміри: 133,3 x 66,1 x 9,9 мм
Ключові характеристики LG Leon:
Дисплей: 4,5-дюймовий FWVGA (220 точок на дюйм)
Процесор: чотириядерний, 1,2ГГц або 1,3 ГГц*
Камера: 8 Мп або 5 Мп* / VGA
Пам’ять: 8Гб / 1Гб
Батарея: 1 900 мАг
Операційна система: Android 5.0 Lollipop
Підтримка мереж: LTE Cat. 4 / HSPA+21Мб/с
Розміри: 129,9 x 64,9 x 10,9 мм
Ключові характеристики LG Joy:
Дисплей: 4,0-дюймовий WVGA (233 точки на дюйм)
Процесор: чотириядерний, 1,2ГГц/ двоядерний 1,2ГГц*
Камера: 5 Мп/VGA
Пам’ять: 8Гб або4Гб / 1Гб або 512 Мб*
Батарея: 1 900 мАг
Операційна система: Android 5.0 Lollipop / Android 4.4 KitKat
Підтримка мереж: LTE Cat. 4 / HSPA+21Мб/с
Розміри: 122,7 x 64,0 x 11,9 мм
*В залежності від ринку