Годинник LG Watch Urbane LTE: ще більше можливостей у вас на руці.

CЕУЛ, 05 березня 2015 р. – Напередодні Mobile World Congress (MWC)1 2015 компанія LG Electronics (LG) представила новий продукт в області бездротових пристроїв – перший у світі годинник із підтримкою LTE. Годинник наступного покоління підтримує NFC та інші функції, раніше не доступні в наручних smart-пристроях.
LG Watch Urbane LTE – четверта модель smart-годинників компанії – має 1,3-дюймовий Plastic-OLED дисплей з гладким металевим корпусом, а також вдосконалений функціонал. LG Watch Urbane LTE може здійснювати та приймати дзвінки, відправляти та отримувати повідомлення. Smart-годинник має функцію Push-to-talk (PTT), яка дозволяє виходити на зв’язок з іншими пристроями на одній мобільній частоті. Таким чином, LG Watch Urbane LTE може використовуватися як портативна рація і підтримувати зв’язок із кількома абонентами одночасно.
В основі LG Watch Urbane LTE – оновлена операційна система LG Wearable Platform, спеціально розроблена для наручних пристроїв. У новому годиннику є всі основні функції LG G Watch R, у тому числі можливість вибрати оформлення циферблату одним простим дотиком до екрану із наперед встановлених шаблонів. Пристрій працює на найпотужнішій для категорії батареї у 700 мАг, що забезпечує довгі години спілкування та користування іншими сервісами.
За допомогою трьох клавіш на правій бічній грані smart-годинника можна отримати доступ до ряду функцій, при цьому не доведеться передивлятися велику кількість екранних меню. Верхня клавіша забезпечує доступ до меню швидких налаштувань, де користувач може перевірити і відрегулювати стан батареї, яскравість, потужність і профілі підключення до інших пристроїв. Центральна клавіша дозволяє перемикатися між циферблатом і встановленими додатками. Нижня клавіша при швидкому натисканні повертає до попереднього пункту меню, при тривалому – працює як маяк безпеки, автоматично набираючи будь-який із записаних у пам’яті телефонних номерів і пересилаючи координати знаходження власника годинника.
LG Watch Urbane LTE випереджає конкурентів у використанні опцій підключення до інших пристроїв. Технологія NFC означає, що власники пристрою завжди зможуть носити на зап’ястку віртуальний «гаманець». Користувачі можуть оплачувати обід, квитки у кіно та навіть здійснювати грошові перекази, не виймаючи гаманець із готівкою з кишені. Наприклад, за допомогою LG Watch Urbane LTE можна купити квитки в кіно, а за кілька годин до сеансу отримати нагадування на основі інформації про платіж.
LG Watch Urbane LTE оснащений функціями контролю фізичного стану людини. За допомогою вбудованого кардіодатчика і сенсорів активного руху регулювати спортивні навантаження стало набагато легше, ніж за допомогою смартфона. Крім стандартного датчика контролю фітнес-активності, в LG Watch Urbane LTE є спеціальні функції для гравців у гольф, велосипедистів і людей, що займаються гірським туризмом. Стандарт пило- і водонепроникності IP67 дозволяє годиннику працювати на глибині до 1 метра протягом 30 хвилин, тому з ним безпечно ходити в душ і можна не побоюватися попадання поту в пристрій.
Користувач завжди може обрати потрібний варіант оформлення циферблату: починаючи від стрілок годинника і закінчуючи заднім фоном. Дизайн годинника можна адаптувати як для вправ у залі, так і для роботи в офісі. А за допомогою спеціальних налаштувань можна завантажувати на годинник фотографії зі смартфона або планшета.
«LG Watch Urbane LTE – успішний приклад впровадження технологій від лідера LTE-індустрії, – зазначив Хуно Чо, президент і головний виконавчий директор компанії LG Electronics Mobile Communications. – Цей smart-годинник відкриває нові можливості, оскільки є першим у світі наручним пристроєм, який підтримує стандарт LTE і виконаний у стилі класичних годинників високого класу. В них втілено нашу філософію «Innovation for a better life».
Ключові характеристики LG Watch Urbane LTE:
Процесор: Qualcomm® Snapdragon™ 400, 1.2 ГГц
Операційна система: LG Wearable Platform
Дисплей: 1,3-дюймовий P-OLED (320 x 320/245 пікселів на дюйм)
Підтримка мереж: LTE
Пам’ять: 4Гб eMMC/1Гб LPDDR3
Батарея: 700 мАг
Датчики: 9-осьовий/барометр/фотоплетізмографічний (PPG) датчик/GPS
Профілі: WiFi 802.11 b,g,n / Bluetooth 4.0LE/NFC
Колір: срібло
Інші: пило- та водонепроникність (стандарт IP67) / динаміки / мікрофон