Тепло і модно? Валянки!

Мода непередбачувана. Це вже встигли зрозуміти більшість жінок, переживши повернення до 60-х років з їх брюками і зверненням до сходу з їх принтами. На черзі захоплення всього світу валянками. Коли тільки з’явилася ця тенденція, більшість жінок прийняли її скептично та навіть з деяким осудом. Але тепер вони з радістю носять яскраві та оригінальні валянки, кажучи спасибі дизайнерам за таку зручне взуття яке дуже схоже на уггі. Крім того, що валянки — це зручно, це ще й тепло, адже вони робляться з натуральних матеріалів, що дозволяє зберігати тепло та не шкодити ногам. Діти теж не можуть бути у стороні від моди, з останнєм дитячим модним взуттям можна ознайомитись ось на ці сторінці — http://lilin-shoes.com.ua/production/detskaja-obuv, а також можна придбати якісне взуття для ваших малюків.
Крім цього, якщо спочатку валянки носили на Русі великими, сіро-коричневого кольору, то зараз це симпатичні акуратні валянки самих різних забарвлень і оздоблень. Можна вибрати будь-які, від білого, рожевого, до фіолетового та зеленого кольорів. При цьому обробка їх також дуже різноманітна — це вишивка та аплікація, бісер і стеклярус, пір’я, дорогоцінні камені, квіти і все, що завгодно.
Відрізняються валянки також висотою гомілки. У цьому сезоні наймоднішими будуть валянки з висотою до середини гомілки. При виборі цього взуття потрібно обов’язково стежити за якістю матеріалів. Не слід нагадувати, що обробка повинна бути добре прикріпленою і зручною в чищенні. Але найважливішим у цьому питанні є вибір матеріалу, з якого зроблені самі валянки. В ідеалі, це має бути звалена овеча вовна. Таке взуття не пропускає повітря всередину, при цьому воно добре вбирає вологу, тому, навіть якщо ноги потіють, вони завжди будуть сухими.