Що робити, щоб помада трималася довго?

Що робити, щоб помада трималася довго? Одна справа, коли ви чудово виглядаєте і ваш образ просто приголомшливий. Якщо бути серйозним, то нічого не псує образ так сильно, як розмазана помада. Складно протримати її на губах цілий день, тому що при звичайних справах вона зітреться через пару годин. Для того, щоб все було красиво і макіяж був повноцінним потрібно стежити за тим, яку помаду ви наносите на свої губи.

Потрібно завжди звертати увагу на склад будь-якого продукту, а особливо косметики як радить стиліст візажист Вавулова Олена. Якщо помада занадто рідка, то недовго здогадатися, що зітреться вона дуже швидко. Гаразд, якщо тільки зітреться, вона ж може розтектися і вийти за межі губ, вигляд буде далеко не вражаючий. Вихід із ситуації знайти можна завжди і в такому випадку рятувальним засобом будуть лаки, які наносять на губи. Вони за своєю структурою досить щільні і у них насичений колір і завдяки цьому залишаються на губах довше звичайної помади або блиску.

Для того, щоб помада трималася набагато краще і довше так само добре підійде олівець для губ. Спочатку ви повинні обвести контур губ легким рухом, не натискаючи на олівець, а після цього трохи заштрихувати губи і остаточним штрихом повинна бути помада. Олівець як би створить бар’єр. І таким чином помада не зможе витекти за межі, встановлені олівцем. А до того ж колір буде набагато більш насиченим. Такі деталлі, як паперові хусточки, люблять користуватися дівчата, які роблять якісний макіяж. Користуватися ними досить просто. Нанесіть шар помади, промокніть один раз серветкою, після ще раз нанесіть помаду на губи. Такий прийом більше підходить для жінок бальзаківського віку.

Використовувати хустинку можна ще таким чином: пензлем нанесіть на перший шар помади трохи пудри, крізь паперовий хустинку. Поверх цього можна буде нанести блиск або помаду, що вам завгодно. До речі, користуватися пудрою у багатьох увійшло в звичку. Вона шкодить шкірі обличчя, але робить губи м’якше і шар помади лягає на них набагато краще. Ніхто не скасовував скраб, який відлущує всі відмерлі частинки у губ і таким чином помада на губах лежить рівно.

Ще один спосіб, який так само радять наші бабусі — пензлик для губ. Ви наносите помаду пензликом, профарбовуючи всі нерівності. Шар буде рівним і тонким, і набагато легше нанести рівний контур поверх олівця, що під час користування помадою не завжди вдається.

Доглядайте за своїми губами і вони будуть радувати вас і вашого чоловіка!