Рекомендації які допоможуть вам отримати максимальну віддачу від відбілювання зубів будинку!

Зайдіть в будь-яку стоматологічну секцію будь-якої аптеки і ви швидше за все будете вражені величезним числом варіантів засобів для профілактики і відбілювання зубів. І багато напевно почнуть губитися серед такої великої кількості паст, гелів і інших продуктів які обіцяють блискучі білі зуби. Отже, що вибрати? Або, що з них насправді працює?
Кожен досвідчений дантист стоматологічні послуги для якого серйозне заняття може порадити, в першу чергу не затягувати з лікуванням зубів, щоб потім саме лікування не було більш дорогим або взагалі не довелося позбутися зубів.
Наступні рекомендації допоможуть вам отримати максимальну віддачу від відбілювання зубів використовуючи відповідні продукти.
Для початку все ж варто поговорити з вашим стоматологом перед початком використання будь-якого препарату. Так само рекомендує проконсультуватися зі своїм стоматологом перед використанням відбілюючих продуктів. Причина тут проста, відбілювання може бути незручно або неефективно для людей зі зношеною зубною емаллю, захворюваннями ясен, з підвищеною чутливістю зубів, щодо кольору пломб або коронок. Якщо вже зовсім погані справи з зубами то варто дізнатися більше, що таке протезування зубів, це може допомогти вам в майбутньому отримати блискучу усмішку.
Рекомендуємо вибирати основні відомі бренди, так як вони зазвичай дорожать своєю репутацією і намагаються надавати точно ефективні продукти і засоби.
Уникайте напоїв зі стійкою насиченою кольором основою. Ваше відбілювання буде тривати довше, якщо ви будете уникати кави, чаю і червоного вина. Також уникайте куріння, яке призводить до жовтизни зубів.
Так не варто вибілювати зуби, якщо ви вагітні або годуєте грудьми. Рекомендується, щоб вагітні та жінки уникали відбілювання зубів, тому, що ефекти відбілювання агентів на плід та немовлят невідомо.
Хоча ви не повинні чекати вражаючих результатів але купивши в магазині відбілювач можна зробити ваші зуби на кілька тонів світліше. Трохи жовті зуби є простою роботою для відбілювання, і нові плями легше видалити, ніж старі. Сірі або чорні плями важче, і може це зажадати професійного відбілювання або іншої косметичної процедури в стоматологічному кабінеті.