Львів екскурсії по місту!

Львів скарбниця діамантів мистецтва архітектури, золотих ідей нації, він зберігає в собі історичні злитки у вигляді костелів, храмів, пам’яток архітектури, замків, в ньому щорічно проходять безліч творчих міжнародних фестивалів музики та фольклору, вуличні театри і виставки створюють враження щоденного свята.
Приїзд до Львова починається з дивно красивого вокзалу, історично першого вокзалу в Україні. Це неймовірно красиве місце, спроектоване і побудоване ще в Австрійській імперії, трохи
в готичному стилі. Також тут оренда квартир для гостей міста надається на вигідних умовах, якість проживання в яких задовольнить будь-якого туриста у цьому старовинному місці.
«Перлина Європи» — Львів, може стати альтернативою поїздки в європейську країну, оскільки відповідає практично всім міжнародним вимогам до туристичного міста.
Львів може задовольнити підвищену любов до музеїв. Єдиний в Україні музей історії релігії, має в своєму архіві понад 50 тисяч експонатів релігійного миру.
Незвичайна аптека — музей, розташувався він у древньому приміщенні 19 сторіччя, на стінах розписи віденських майстрів. У ній можна побачити старі ємності для хімічних препаратів, вимірювальні прилади, старовинні медичні книги, рецептурні журнали.
Мінералогічний музей — 1852 створення, вміщає в собі 14 000 експонатів мінералів світу.
Музей «Арсенал» підходить для любителів всілякої зброї світу.
Музей Ідей — дуже неординарне місце, яке знаходитися в підвалах колишнього Бернардинського монастиря, в ньому представлені безліч творчих ідей. У ньому можна надихнутися на створення власного шедевра.
Музеї розсипані на тілі Львова, немов штрихи на полотні великого художника. Місто зберігає і шанує історію, зберігаючи її в стінах своїх музеїв.
Безліч прекрасних галерей завжди раді прийняти у себе гостей. Вам залишається тільки вибрати для себе більш цікаві, або відвідати відразу все. Галерея «Зелена канапа», «Дзиґа», львівська галерея мистецтв, Музей вишиваних ікон та зображень отця-доктора Блажиєвського, у Львові можна навіть зануритися в світ підземелля домініканського монастиря. Під містом налічується близько 100 кілометрів підземних ходів, це місця овіяні таємничістю, можна зануритися в незвичайний загадковий світ, сповнений історій та домислів.