Скоро новий Volvo XC90!

На рубежі нового тисячоліття, Volvo подумало і вирішило зробити прекрасний кросовер. Volvo зрештою, вже встановив для себе репутацію у виробництві повно приводних безпечних і комфортних авто. Але в той час як її конкуренти йшли один за іншим воюючи за ринок, Volvo тягнувся чомусь все позаду. Принаймні точка відліку в сегменті цього ринку Volvo початок з дебюту оригінального XC90 в 2002 році.
За останній десяток років виробництва, Volvo виробило більше 600 тисяч примірників XC90 — не кажучи вже про іншу півмільйонну версію XC60. Іншими словами, рішення про виробництво нового XC90 в першу чергу, цілком можливо, і це напевно саме розумне рішення, що Volvo коли небудь зробить відправив нарешті на пенсію перше покоління XC90. Якщо ж ви хочете придбати всеж старий Вольво то вам тут допоможе авторинок в Україні, так як і допогти може придбати нову модель, яка тепер займе місце виробництва і так яку бачите ви тут . Volvo з цією моделлю вступив схоже сміливо в нову еру шведського автовиробництва.
Volvo ж після серії з трьох особливо красивих концепт-карів і навіть більше дражнилок, та просунутих деталей, ми нарешті, ножемо сміло чикати на новий Volvo XC90 спочатку на його батьківщині в Швеції як пише autorinok.ua, ця модель просто чарівність. І це вже не просто новий Volvo XC90 який ось ось має з’явитися, але це вже є свідченням саме по собі про розвиток марки, яка завжди мала відданих шанувальників.