Будівництво будинку. Внутрішнє оздоблення.

Внутрішнє оздоблення.
Оздоблення будинку всередині часто залежить від багатьох факторів.
1. Установка труб для питної води, стоки відходів та дренажні отвори в стінах. Вони можуть бути геть захованими, але технічні елементи, щодо їх обслуговування все одно можуть бути видні на поверхні.
2. Кондиціонування повітря і теплові повітроводи, обробка повітря і труби з холодоагентом. Оздоблення тут вимагає, заховати всі повітроводи для витяжного повітря, краще це зробити звичайно маючи будівельні драбини RikPlast . Закріпіть повітропровід в міру необхідності, щоб запобігти вібрації і забезпечити всім каналам надійність, щоб були вони на одному рівні.
3. Електричні розетки. У кожному будинку будуть електричні розетки, світильники, а також спеціальні проводки, необхідні для великої побутової техніки, такі як водонагрівачі, печі та кондиціонери, які будуть необхідні, щоб зробити будинок зручніше і це те ж все вимагає особливого підходу до оформлення в обробці.
4. Ізоляції. Ізолювати від шуму, утеплити стіни треба, де це потрібно. Залежно від клімату, ви можете отримати відповідні рекомендації, так як в більш теплому кліматі буде використовуватися значно менше ізоляції в стінах, а так само теплоізоляції проміжків між стельовими балками та стінами. Стіни зазвичай ізолюються з мінімальним R-значенням 13, і стелі з мінімумом 19.
5 Стелі. Цегла, піноблоки або гіпсокартон є поширений матеріал для стін, що використовується для цього додатка, але є й інші продукти, включаючи акустичних стельові плити, фанера для обшивки (для імітації настилу), і навіть натуральне дерево, пиломатеріали, які зазвичай використовуються для створення твердих стель. І все це в кінцевому підсумку дає обробку будинку.