Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Яка користь від домашніх тварин?

собакаГосподарям домашніх тварин давно відомо, що чотириногі друзі діють заспокійливо та допомагають знімати стрес, але тепер це вже й доведено.
«Джорнал оф персонеліті енд сошиал сайколоджі» опублікував результати нового дослідження, проведеного серед жінок-власників собак, яке показує, що присутність собаки знижує реакцію організму на стрес, одночасно допомагаючи успішніше справлятися з рішенням важких завдань. Ці висновки підкріплюють колишні свідоцтва про доброчинної ролі домашніх тварин в огорожі своїх господарів від стресу і хвороб.
Проведене в 1980 році обстеження пацієнтів, виписаних з відділення коронарних захворювань, виявило більш високий коефіцієнт виживання серед власників домашніх тварин: виявилося, що у людей, що мали домашніх тварин, було більше шансів на одужання, ніж у людей, що мали тільки сім’ю. У 1990 році ще одне обстеження виявило пропорційно менше число візитів до лікарів серед 345 літніх людей, що мали домашніх тварин, ніж серед 593 осіб того ж віку, у яких тварин не було. Власники тварин говорили про справжнє заспокоєння, яке відбувалося в момент присутності їхніх улюбленців — особливо собак і тому старайтеся їх примати в хорошій формі, а все для собак Ви знайдете на zoo-mania.com.ua від харчування до різних аксусуарів.
Нью-Йорк у Буффало недавно провели експеримент за участю 45 жінок, у яких є собаки. При проведенні дослідження застосовувалася стандартна методика психологічних випробувань: жінкам пропонували зробити арифметичні обчислення в розумі. Коли поруч з випробуваними під час експериментів були їх собаки, фізіологічні показники стресу-кров’яний тиск, частота пульсу і електричний опір шкіри-змінювалися мало. Якщо експериментатор перебував поруч, показники реакції організму на стрес зростали помірно. У присутності ж близької подруги показники стресу зростали різко та крім того, завдання вирішувалися швидше, але з помилками. Дослідники вважають, що жінки ставилися до своїх собак, як до менш загрозливого фактора, порівняно з присутністю експериментаторів, або близьких подруг. Вчені вважають, що собаки, висловлюючи безумовну підтримку господиням, незалежно від того, наскільки добре ті справлялися із завданням, допомагали послабити стресові реакції.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: