Як зелений будинок «дихає»?

Однією з особливостей нашого нового будинку: системи вентиляції і вона повинна бути з найвищим ККД рекуперації тепла.
Чому потрібна система вентиляції?
Протягом століть люди дома не провітрювалися і вони тоді робили все це правильно, але чому ми повинні йти на всі ці зусилля (а часто і значні витрати), щоб провітрювати будинки сьогодні?
Є кілька причин, через які вентиляція сьогодні важливіша, ніж це було давно. Найголовніше те, що будинки 100 років тому були дуже «дірявими». Як правило, вони не мали ізоляції в стінах, тому свіже повітря могло досить легко проникати через усі щілини, тріщини і отвори, при цьому виштовхуючи тепле повітря.
Крім того, використовувані будівельні матеріали 100 років тому були в основному натуральні продукти, які не приводили до значного випаровуванню летких органічних сполук (ЛОС), формальдегіду, антипиренов та інших хімічних речовин, які так поширені в сучасних будівельних матеріалах, меблях та інших матеріалах, ось тому вентиляція в будинку дуже важлива. Вентиляція важлива не тільки в житлових будинках але і на промислових об’єктах, торгових центрах, автосалонах і тому подібних будовах. Введення об’єктів зараз в експлуатацію без належного монтажу вентиляційної системи не можливо, як і опалення, газифікації та водопостачання. І для цих цілей потрібно купувати тільки якісне обладнання від відомих виробників.