Ваші собаки — Веселі Йорки.

Як всі вже знають, що собака кращий друг людини і Йоркшир, повірте мені, це один з найбільш дружніх собак нашого часу. Ці маленькі істоти є найкращим з усіх, особливо кажучи про старих і дітей, тому, що вони дуже розумні, веселі і у них є розвинене почуття захисту. Вони ведуть себе добре в присутності інших домашніх тварин навіть якщо увасє інший великий собака, наприклад як Сетер — http://www.ua.all.biz/sobaki-setter-bgg1085900, маючи відмінний характер, вони добре адаптуються, вони можуть жити досить добре як у квартирі так і на фермі. Якщо ж ви хочете унікальною зробити вашу тварину то стрижка собак завжди дасть належний догляд і стиль вашому Йорку.
О, так! Як я міг забути, що йоркширський тер’єр може бути навчений дуже легко.
Що ви повинні знати про Йорка? Всі вони схильні до стоматологічних проблем, тому багато хто рекомендує, щоб давати їм сухий корм, і зуби будуть здоровими. Крім того, я рекомендую раз на тиждень, віком від 3-х місяців, мити їм зуби.
Що робити, якщо ви купуєте щеня? Перш за все, нового члена вашої родини Йорка віднести до ветеринара. Щоб зробити обробку дегельмінтизації всередині і зовні тіла вашого цуценяти, це дуже важливо, думаю, для вашого здоров’я теж! Провести щеплення і записати все в карту здоров’я, так як кожен ветеринар на майбутнє будемо знати, коли і які методи лікування були у цуценяти.