Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Силікатна цегла і її переваги!

Силікатна цеглаСилікатною цеглою дозволено вважати порівняно юний матеріал для будівництва. Даний вид цегли перший раз був проведений у Німеччині, де відразу отримав широку популярність в якості будівельного матеріалу. Основні компоненти наданої цегли для виробництва стали вапно і кварцовий пісок. Виробляють силікатну цеглу при тиску близько 10 атм і високій температурі, так само щоб змінити колір силікатної цегли застосовуються різні добавки. З такої цегли виходять унікальні будови. Щоб спростити будівельний процес використовується бетономішалка, та різна спецтехніка як на orion-trans.com.ua яка дає можливість більш якісно приготувати будівельні розчини, бетон, та доставити його на будівельний майданчик і прискорити сам процес будівництва будівлі.
Високоякісний продукт виходить лише при дотриманні технологічних норм на виготовлення. Контроль же ведеться автоматизованими системами. Цілий цикл виробництва цегли від п’ятнадцяти по 18-ти годин, при цьому, що немало важливо енерговитрат в 2 рази менше, ніж при виробництві інших відомих існуючих цегл.
Цегла силікатна представляє екологічно чистий матеріал, до того ж він володіє високою твердістю. Звукоізоляційні характеристики дозволяють вважати, що силікатна цегла більш дієвий матеріал для побудови багатоквартирних будинків.
Великим мінусом силікатної цегли, це те що вона дуже вбирає воду і тому не рекомендовано її засновувати для фундаментів або будувати стінки, що знаходяться поблизу з приміщеннями з найвищим рівнем води. Є як пустотілі, так і повнотілі варіації силікатної цегли.
Ціна на силікатну цеглу конкретно залежить від технічних її характеристик. При придбанню потрібно переконатися в якості, так як від якості цегли і  залежатиме корисність і якість споруджуваної вами будови.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: