Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Індукційна або керамічна плита, що вибрати?

Можливо, було б справедливо сказати, що плита, є серце будь-якої кухні. Що ж таке кухня, це місце де збирається вся родина. Мати, це треба на увазі, встановлюючи абсолютно новий тип плити Що ж є одним з ключових рішень, при прийнятті, цього рішення, вам ймовірно, доведеться зіткнутися з вибором між керамічною плитою і індукційною поверхнею. Перш ніж йти далі і обговорювати, яка версія може бути кращим варіантом, давайте поглянемо на основні відмінністі між керамічними і
індукційними плитами, але будь-який товар вимагає провести сертифікацію продукції та товарів і тому при покупці провіряйте чи є відповідний сертифікат.
Основні відмінності між керамічними і індукційними плитами.
Обидві керамічні та індукційні варильні панелі мають міцний шар скла, з якого формується незалежна варильна поверхня кухонного приладу. Тим не менш, індукційна плита працює трохи по іншому, за процес приготування відповідає електромагнітне поле трохи схоже з роботою мікрохвильовки. Після того як каструля встановлена в індукційній зоні буде створювати електромагнітне поле від якого почнеться генерація тепла, як тільки каструля буде прибрана, виробництво тепла буде зупинено. Тому, оскільки нагрівається сам предмет, а не поверхня, це означає, що індукційна плита набагато швидше працює, ніж керамічна. Той факт, що керамічні та індукційні варильні панелі мають дуже різну функціональність означає, що кожна з них працює по-різному для окремих страв і стилів приготування їжі.
Обидві керамічні та індукційні варильні панелі виробляються з найвищими функціями безпеки які тонко інтегровані в їх конструкції. З керамічної плитою, зокрема, коли плита включена, поверхня скла стає червоною. Якщо плита, буде напружена після завершення приготування їжі, вона буде і далі світитися червоним відтінком, щоб попередити вас про свію небезпеку. Незалежно від плити яку ви б вибрали, ви повинні бути впевнені, що вона поставляється з функціями безпеки, які можуть бути корисні для вашої родини і способу життя. Єдине, що слід відзначити, що як керамічні так і індукційні варильні панелі мають вбудовані дитячі замки, що є істотним плюсом.
Очищення після приготування може бути одним з менш приємних процесів приготування їжі.
На щастя з цими конкретними плитами не повинно бути трудомістким завданням прибирання. І керамічна плита і індукційна версія надзвичайно ефективні, коли справа доходить до прибирання. Ці плити мають рівну поверхню для витирання сміття. Є деякі керамічні плити, які мають піднесені ділянки, де пластина нагрівається; тим не менш, прибирання все ще буде простим на її гладкі поверхні.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: