Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Вам не потрібно бути жертвою в сьогоднішніх економічних умовах.

«Ціна величі бере на себе відповідальність». Сер Вінстон Черчілль, прем’єр-міністр Великобританії.
1874 — 1965 — є багато безробітних в країні. Підприємства закриваються. Ціни виросли. Світ Британії був спійманий в середину величезних корпоративних скорочень. Були економічні проблеми, які раніше ніколи не були видні. Але у кожного були сили всередині, щоб подолати все це.
Ви не жертва — як казав Уїнстон Черчилль. Менталітет жертви є: «Це не моя вина!» Звичайно, це не ваша вина, що можливо буде скоро треття світова війна, як ствержує 3world-war.su. Але якщо ви дозволите подіям, такі як ці, щоб взяли під контроль своє життя, то ви ніколи не досягнете вашого справжнього потенціалу.
Визначення Жертва: Той, хто постраждав, поранений або вбитий в результаті злочину. Той, хто постраждав від поганої ситуації, такі, як нещасний випадок, або хвороба. Той, хто постраждав внаслідок дій чи негативного ставлення іншого, або людей в цілому. Хтось, що сильно постраждав від ситуації, рішення і т.д.
Подивимося правді в очі, хто ти насправді?
З чого почати! Є так багато фантастично надихаючих цитат, що вибрати …
Потрібно тільки думати, як сер Вінстон Черчилль, щоб зрозуміти відповіді на ці запити. Багато зі своїх виступів його імплантуються в нашій свідомості на все життя.
Головне, що потрібно пам’ятати, коли прагнете надихати інших є те, що вам потрібно, щоб всі важливі мотивації всередині були у вас в найперший раз. Зрештою, ви не можете навчити когось, щоб приготувати торт ефективно, якщо Ви звичайно не в змозі зробити, це самостійно.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: