Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Ліс — що це таке?

лісЛіс — що ж це справді? Якщо з боязні набриднути читачеві обходити такі елементарні речі, тоді взагалі доведеться припинити всякі розмови про ліси, визнати його немислимим. Не можна користуватися словами, не пояснюючи їх сенсу. Пора, нарешті, сказати, що ж це таке — ліс. Тим більше ви мабудь погодитесь, що гуляти лісом дуже приемно, чисте повітря, спокійна атмосфера, позитивно впливають на наше мислення , для більш жвавіших людей буде досподоби прогулка по лісі на велосипеді ,а якщо у вас його немає то взяти на прокат велосипед можна на velokrat.com тут приємні ціни та виликий асортемент різнимх моделей, які підійдуть будь-кому.
Ми ж тут не станемо розглядати всі численні явищі, породжуваних спільною діяльністю дерев, об’єднаних в суспільство. Головну тему цієї статті складає питання про збереження лісів, і тому з усіх законів життя лісу для нас зараз найбільш важливий один: про взаємну підтримку та спільний впливу дерев на грунт в лісі, що створює обставини, забезпечує деревам потомство, продовження роду.
Завдяки тому, що забезпечується зміна поколінь, ліс не припиняє свого існування, завжди залишається лісом, і зайнятий ним простір не перетворюється в пустир, а відкритий луг. Він здатний заповнити втрати, що відбулися від смерті престарілих дерев, вітровалів, рубок, лісових пожеж та інших причин. Закони життя лісу «забезпечують його стійкість», але для більш здорового лісу завжди потрібна чистка від заростей, щоб інші дерева росли швидко, рівно і були здоровим.
Треба все ж сказати, що життя протікає в обстановці боротьби за існування, і тільки взаємодопомога дерев, що складають цілісність, дозволяє зберегти займану деревами площу за їх потомством, інакше її захопили б інші рослини.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: