Світлодіодне освітлення LED.

LED — є система освітлення, яка почала з’являтися навколо ще з 1960 року. Світлодіоди є невеликими за розміром, але можуть бути згруповані разом, щоб створити велику кількість світла. Всі світлодіоди вимагають трансформатора, який регулює потік електрики в системі освітлення від джерела живлення.
Що таке трансформатор? Трансформатор виконаний з двох котушок з намотаних проводів, які з’єднані таким чином, що одна з котушок посилає електроенергію до іншої. Одна з цих котушок, первинна котушка, підключена до джерела живлення, і вона передає електроенергію в іншу, що називається первинною напругою. Те, яким чином дві котушки з’єднані вирішує, рівень напруги в другій котушці. Трансформатор може або збільшити або зменшити рівень напруги, що впадає в нього. Коефіцієнт трансформації є мірою цієї зміни.
Є кілька різних типів трансформаторів. Проте, майже всі світлодіоди працюють з магнітними трансформаторами, завдяки своїй надійності. Не рекомендується використовувати будь-який інший тип.
Світлодіодні ліхтарі зроблені з маленьких, 1/4 дюйма шириною діодів. Для великих вогнів, багато дрібних групуються. Звичайний світло працює, нагріваючи металеву нитку всередині лампи, яка починає світити і ще до того ж грітися. Світлодіоди не нагрівають нитки і тому не створюють багато тепла, що робить їх відмінним варіантом для систем освітлення в яких тепло є проблемою. Вони також набагато більш енергоефективні, ніж стандартні системи освітлення.
Світлодіодне освітлення поставляється двох різних типах: мережевої напруги LED і LED низької напруги. Мережеві світлодіоди напруги досить прості і можуть бути підключені до традиційного освітленню. Однак низькі світлодіоди напруги вимагають трансформатора.
Світлодіоди, ви можете використовувати для широкого спектра внутрішніх і зовнішніх завдань освітлення. У приміщенні, світлодіоди можуть використовуватися в будь-якому місці в будь-якому випадку де ви могли б бажати, включаючи сходи, коридори, вітальні, кухонні, дитячі та ванні кімнати. Зовні, світлодіодні ліхтарі широко використовуються для садів, терас, внутрішніх двориків і проїздів.