Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Мексика і Півострів Нижня Каліфорнія один з найпривабливіших туристичних напрямків.

З усіх частин Південної Америки, Мексика розглядається як казкове місце відпочинку. Від медового місяця до спортивних ігор, Мексика тягне за собою і може запропонувати кожному відвідувачу різноманітність. Саме тому вона вітає в середньому 22,6 млн. Відпочиваючих щороку.
Півострів Нижня Каліфорнія відома як один з найрадісніших і привабливих туристичних напрямків. Якщо ви прямуєте до Нижньої Каліфорнії для відпочиваючих, не забудьте зупинитися на оренді Сан-Феліпе. У ці канікули і всю відпустку, ви будете насолоджуватися нескінченними зручностями та домашньої життям і це дійсно вигідне рішення. Серед різних популярних заходів, спортивна риболовля є одним з такої діяльності, яка приваблює багато туристів. Більше 900 видів морських тварин були виявлені в морі Кортеса та риболовля в Сан-Феліпе дає самий чудовий досвід риболовлі в світі.
Фортеця Кастільо-де-Сан-Феліпе-де-Барахас має багату історію, так як вона захищала старе місто від нападів піратів. Цей форт розглядається як найпотужніша фортеця збудована іспанцями в цілому США. І є дуже відомим в Америці, як мабудь Париж у Европі, в адізнатися різні поради як краще і де провести час за границею вам допоможе http://greenbag.ru/.
Коли ви проводити будете час у величезній фортеці, ви будете досліджувати захоплюючий вид на місто. Вона також має підземні тунелі, які функціонують в якості сполучної ланки між безліччю стратегічних точок. Прогулянка по фортеці дійсно чудова і надає корисний досвід туристам. У глибокій внутрішній частині форту, є тунелі, в яких душно, волого, темно і десь місцями вузькі.
Деякі правила безпеки, щоб насолодитися водними видами спорту.
1. Завжди плавати з людьми.
2. Не пити алкоголю перед купанням.
3. Залишайтеся в знайомих околицях.
Основна Мексика і Південна Нижня Каліфорнія є великими варіантами для відпочиваючих, якщо ви прагнете різноманітності у сірих робочих будьнях.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: