Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Значущості впливу каналів комунікацій для банків.

Дуже важливим за значимістю і по впливу каналом комунікацій є «об’єктивна думка ЗМІ». Фактично, це та ж «думка лідерів», але як носій думки (лідера) виступає засіб масової інформації. Природно, що рівень довіри до конкретного ЗМІ прямо впливає і на рівень довіри до інформації в ньому викладеної.
Робота зі ЗМІ ведеться і як за допомогою створення і трансляції інформаційних приводів (publicity), так і за допомогою оплаченого розміщення необхідних інформаційних матеріалів. Обидва ці напрямки швидше доповнюють один одного, ніж суперечать. У разі необхідності підкріпити якусь інформаційну подію гарантованими публікаціями в пріоритетних ЗМІ, має сенс викупити у них площі (ефірний час), а не просто уповати на інтерес журналістів і редакторів. Але, з іншого боку, грамотно налагоджена та постійна робота прес-служби забезпечить регулярну присутність згадувань про банк у ЗМІ в «спокійному режимі».
Наступним напрямком є ​​загальний корпоративний стиль в приклад можна поставити Приватбанк: інтер’єр і екстер’єр офісів, зовнішня атрибутика (вивіски, фасади, прапори), корпоративний одяг співробітників як діловий костюм, а так же сюди і входить стиль спілкування, наочна інформація в касових залах, вигляд продуктів ось тут гляньте як виглядає їх карта visa у Грузії та фірмовий транспорт і т.п. Як не дивно, але реальна ситуація в Україні відсуває цей інформаційний канал з другої позиції на третю. Проте правило «зустрічають по одягу» — вірно і в цьому випадку. Грамотне використання всіх наявних «внутрішніх ресурсів» для побудови враження від банку дозволяє не тільки зберегти єдиний сприйняття клієнтом всіх його офісів та філій, а й отримати додатковий канал впливу на «тих, хто прийшов» та «тих, хто проходив мимо».
А завершує хіт-парад інформаційних каналів — класична реклама. Прямі рекламні звернення в даному випадку, як і з усіма «складними покупками», працюють тільки на підвищення впізнаваності бренду та інформованість про конкретні умови покупки. Тобто рекламні канали виконують скоріше тактичні завдання: виводять і тримають ім’я банку на слуху і повідомляють про нові програми та проекти банку як ось цей credit karma. У формуванні і просуванні іміджу вони беруть участь дуже побічно. Це пов’язано з тим, що, як уже говорилося, ступінь довіри до інформації в цьому випадку безпосередньо залежить від ступеня довіри до його джерела. А до реклами у нас довіру ..
Підводячи підсумки
Не проста це справа — побудова ефективного іміджу банку. Багато підводних каменів і негативних факторів. Але однозначно можна сказати, що сьогодні більшість українських банків зрозуміло необхідність цієї роботи і реально зайнялося побудовою власного іміджу. А це значить, що незабаром ми побачимо і плоди цієї діяльності. І нам, потенційним клієнтам, стане простіше робити свій вибір. І їм, банкам, інвестувавши значні суми в свій імідж, доведеться більш строго його дотримуватися. В результаті — вигода буде обопільною.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: