Як перетворити відвідувачів сайту в клієнтів!

Цільова сторінка може зробити допомогти вам зробити операцію, залучити користувачів для зв’язку з вами, і в кінцевому підсумку перетворити відвідувача в потенційного клієнта. Ось кілька способів, щоб створити успішну цільову сторінку.
Навігація по сайту. Цільова сторінка повинна продемонструвати, що ваша компанія може запропонувати і захопити увагу відвідувача і тому рекомендую для роботи сату спочатку вибрати надійну CMS одна з таких, що зарекомендувала себе уже на протязі довгого часу є 1c bitrix більш детально дізнатися можна на сайті www.itees.ru. Долі що стусується цільової сторінки, то видаліть всі зайві навігаційні посилання з вашої цільової сторінки. Це забезпечує більш тривалий час візиту і акцент на продукті або послузі.
Зміст. Розташування завжди Важливо розмістіть свій контент на лівій стороні сторінки і контактну форму на правій стороні. Дослідження показують, так як люди читають зліва направо і коли люди знаходяться на цільовій сторінці, вони хочуть отримати більше інформації, перш ніж вони зможуть прийняти рішення, щоб заповнити форму.
Заголовок. У вас є всього кілька секунд, щоб захопити увагу відвідувача. Заголовок повинен привертати увагу. Цей заголовок повинен передати все, що ви хочете сказати в стислій формі, що має відношення до вашої пропозиції, продукту або послуги.
Опишіть ваш продукт або послугу, ваша цільова сторінка повинна чітко повідомити, що ви повинні запропонувати в кількох словах, як це можливо. Все, що є обтяжливим для читання має тенденцію втрачати увагу користувача. Розкажіть своїм відвідувачам, як вони можуть отримати вигоду з вашого продукту або послуги на мові, яку легко читати і розуміти.
Встановіть форму для зв’язку на видному місці, щоб вона була легко доступною. Додавання фотографій, найкращий спосіб, щоб скоротити безлад і текстову монотонність. Кілька хороших фотографій здатні привернути увагу користувача, але занадто багато як правило, відхиляють клієнта від мети цільової сторінки.
Соціальні медіа. Цільова сторінка повинна мати кнопки соціальних мереж, щоб відвідувачі могли поділитися вподобаною інформацією з людьми на сайтах соціальних мереж. Це допоможе залучити більше трафіку на вашу сторінку. Помістіть ваші кнопки соціальних медіа таким чином, що він генерували трафік, але не відволікали увагу від вашого продукту або послуги.
Завжди додавайте сторінку політики конфіденційності, так щоб користувачі були впевнені, що їхні контактні дані не потраплять в чужі руки.