Наші офісні приміщення, чого не вистачає?

Більшість з нас люблять свої офісні приміщення, особливо якщо ми самі їх придумали або розробили. Будучи в змозі вибрати потрібний стіл і офісне крісло, щоб відповідати вашому стилю є одним з кращих аспектів які створять унікальний і комфортний робочий простір. На жаль, багатьом офісам не вистачає предметів які багато експертів вважають необхідними, наприклад замовити шафу-купе для офісу можна в якості місця зберігання приватних речей або робочого гардеробу, але якісний письмовий стіл дуже важливий вибрати який можна ось тут http://altima.ua/c2190-pismennie_stoli. Але все ж іноді просто стола і стільця просто не достатньо і вибравши неправильні елементи інтер’єру, не те, що вам потрібно, може привести до зниження ефективності, продуктивності і навіть здоров’я.
Багато досліджень в авторитетних університетах показали перевагу рослин в робочому середовищі. Люди, які тримають деякі рослини в їх офісі більше енергійні і у них більш чітке мислення, ніж у людей у яких немає рослин. Дослідження університетів Гаваїв, Міннесоти, Rutgers, і Penn State, і державних організацій, таких як NASA показали, що деякі із зелених насаджень вправні в видаленні шкідливих речовин з повітря в приміщеннях. Рослини поглинають токсини, як ЛОС (летючі органічні сполуки) і поповнюють атмосферу офісу свіжим киснем, що дозволяє більшість людей думати і дихати набагато легше.
Наступне, що більшість офісів не вистачає, є ергономічні монітори для комп’ютерного використання. Вони дозволяють користувачам нахилити їх екран, перемістити його назад, вперед, і з боку в бік для максимальної зручності. Коли комп’ютер не знаходиться безпосередньо в передній частині обличчя, шия працює дуже старанно в пошуках бажаного положення, щоб дивитися на екран. З часом, шиї і м’язи плеча можуть зміщуватися і стати трохи однобокими і генерувати біль. Зручність в офісі перш за все.