Кардшаринг сервера — щоб легко насолоджуватися кращими ТВ каналами на цій планеті.

Кардшаринг є дуже простий, але дуже ефективний метод для платного телебачення яке надають компанії та зацікавлені в умовному доступу провайдери. Крім цього техніка Cardsharing має величезний вплив на консорціуму DVB теж. Консорціум DVB це частка смарт-карти, яка використовує в DVB стандартному інтерфейсі для шифрування і розшифровки сигналів. З КАРДШАРІНГ сервера передаються сигнали зазвичай декодовані або розшифровані використовуючи програмне забезпечення цифрових декодерів, які створені для перегляду платних ТВ послуг. Програмне забезпечення, що використовується тут виконує задачу розшифровки додатково всередині приймача. Зашифрована інформація посилається на мікропроцесор в декодере, який розшифровує її, коли інформація декодується декодером.
Є в даний час велика кількість людей яких цікавить шаринг, при цьому використовують ТВ Бум сервер кардшаринга для обміну інформацією та отримання кращих телевізійних розважальних каналів від постачальників платного ТБ по невеликій фіксованый платі. Саме тому, що такі сервера дуже прості в установці і не містять дуже складної техніки яка полегшує роботу цієї систему. Про установку сервера можна дізнатися користувачеві з Інтернету дуже легко, але тільки після відвідин сайту цієї компанії, і, слідуючи інструкціям, які дано на сайті. Інструкції для установки сервера  можна легко виконувати навіть новому користувачеві цієї технології. Проте, краще брати в допомогу деяких експертів або фахівців, щоб уникнути незручності в установці сервера.
Витрати, пов’язаних з установкою Кардшаринг сервера також дуже низькі, які можуть задовольнити бюджет кожного домовласника. Люди можуть легко насолоджуватися кращими каналами на цій планеті, використовуючи кардшаринг сервер і свої телевізори для їх розваги. Це безцінне джерело розваг, якого легко досягти, не сплачуючи великих коштів за використання платного телебачення.