Ford Focus зручно і безпечно.

Самим продаваємим автомобілем у Великобританії в даний час є Ford Focus, він є зручним і універсальним видом транспорту, за словами виробників, які стверджують, остання модель довше і ширше, ніж раніше. Завдяки різноманітності форм кузова, доступних в декількох комплектація, Ford Focus коштує від 11 395 доларів за трьохдверний варіант з двигуном 1.4, до 19200 за 1.6 16-клапанний TDCi Titanium.

Основне стандартне обладнання Ford Focus включає електро скло підйомники передніх вікон і центральний замок, так само має набором функцій безпеки всередині і навколо автомобіля. До них відносяться такі функції, як інтелектуальна система захисту Форда, в тому числі водія та переднього пасажира подушки безпеки, бічні подушки безпеки і передні ремені безпеки з преднатяжниками, а стандартна анти блокировочная система з електронним розподілом гальмівних сил допоможе уникнути нещасних випадків на дорозі. Крім того, кріплення сидінь ISOFIX дозволяють водіям у яких є діти набагато легше забезпечити установку дитячих сидінь у задній частині автомобіля.

Виробники Форд описують автомобіль як найбезпечніший у своєму класі, пославшись на його п’ятизірковий рейтинг Euro NCAP — фактори якого мають вирішальне значення при прийнятті по авто страхуванню конкретного автомобіля.