Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Як підібрати і купити гідрокостюм NeilPryde.

Фірма NeilPryde в черговий раз радує спортсменів і любителів водного екстремального спорту новими моделями своїх гідрокостюмів. Бренд представив кілька інновацій, які підвищили комфорт і довговічність своїх костюмів у всій лінійці. Різноманітність модельного ряду дозволяє вам купити гідрокостюм NeilPryde з саме тим поєднанням властивостей і технологій, які вам необхідні за доступною ціною, не переплачуючи за зайві елементи. Інтернет-магазин спортивного спорядження для екстремального спорту, що знаходиться
за адресою http://sportzone.com.ua/gidroodezhda/gidrokostyum-muzhskoy пропонує знайомство з новими технологіями та огляд моделей гідрокостюмів NeilPryde.
Щодо 2013 року, в 2014 році виробникові вдалося поліпшити зносостійкість еластичного high-stretch Apex-Flex неопрену. Завдяки цьому, він став більш широко застосовуватися при виготовленні ключових елементів гідрокостюмів. А це дозволило добитися більшої еластичності в стратегічно розташованих швах і підвищити рівень комфорту.
Apex-Mesh — це щільний і теплий матеріал із закритими порами неопрену і водонепроникною гумовою зовнішньої текстурою, яка перешкоджає продуванню холодним вітром. Сердечником є неопрен Apex Lite, в структурі якого на 20% більше мікроскопічних бульбашок повітря, ніж у традиційних неопренових тканинах. Така структура дозволяє зробити костюм легше. Внутрішня сторона Apex Lite ламінована. Для максимальної гнучкості в структуру полотна додається супер-стрейч тканину.
Apex-Flex — на даний момент найбільш популярний матеріал від NeilPryde з відкритими осередками неопрену. Зовні він ламінується зносостійкою і супер-стрейчевою тканиною, яка тягнеться по чотирьох напрямках. Також як і в Apex-Mesh, основою є неопрен Apex Lite, і в структурі присутння супер-стрейч тканина.
Dura-Flex — міцний двошаровий неопрен з пружним водовідштовхувальним нейлоном із зовнішнього боку і стрейчевой м’якою підкладкою на внутрішній стороні.
Fireline — кращий на сьогодні, ультра-теплий, найлегший і еластичний ізоляційний шар. Складається з швидковисихаючих поліпропіленових трикотажних ниток. Полотно має махрову структуру і на дотик відчувається м’яким і теплим. Утримувана цією поверхнею утеплювача вода, потім нагрівається теплом вашого тіла, і всередині костюма створюється ефект парника.
Bamboo Charcoal, тобто бамбукове вугілля, — відоме завдяки антимікробним властивостям і активно застосовується для боротьби з виникненням неприємного запаху. Крім того, цей матеріал має унікальну відображаючу здатність в інфрачервоній області. Тканина відображає ІК промені організму назад до господаря, що призводить до зниження втоми, швидкому часу розігріву м’язів і швидкому відновленню після навантажень.
Матриця S5 — це матеріал, при виготовленні якого за допомогою 3D-матриці в його структуру додані спеціальні повітряні камери, які затримують тепло і збільшують плавучість і еластичність. Повітряні кишені допомагають ізолювати тіло від впливу холодного повітря. Кінцевим результатом є більш теплий і легкий, костюм без збільшення його товщини. Для забезпечення водовідштовхувальних властивостей основу матриці S5 становить вапняк. Як стверджує виробник, маючи гидрофобное вапнякове покриття, S5 позбавляється від води в п’ять разів швидше будь-якого іншого матеріалу і, тим самим, оберігає райдера від ефекту windchill.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: