SUP-бордінг — найдоступніша розвага на воді!

Опинившись на березі блакитного моря або озера, Вас напевно відвідувало бажання пройтися по його широкій водній поверхні. Що може бути приємніше, ніж вільно розсікати хвилі далеко від берега? Для цього необов’язково мати човен, водний мотоцикл або дорогий катер. Завдяки поширенню SUP-бордингу (Stand-Up Paddle Board скорочено — SUP) — це стає набагато доступніше.
Дослівно SUP означає «веслування стоячи на дошці». SUP-борд, це плавуча дошка, схожа на дошку для серфінгу, яка переміщається і управляється за допомогою спеціального весла з довгою рукояткою. Дошки для SUP бувають цільними і надувними. Головна їх відмінність полягає в тому, що надувні SUP-борди більш легкі, і їх можна складати в рюкзак для транспортування, в той час як цілісні володіють кращими характеристиками і більше підходять для досвідчених райдерів. Стандартна довжина дошки для людини середньої комплекції — 2,9 м.
Відмінною особливістю SUP-бордингу від інших водних видів спорту є його виняткова легкість в освоєнні. Для катання на дошці для SUP-бордингу, не потрібно особлива фізична форма і спеціальні навички. Можна цілком успішно освоїти цей веселий і цікавий вид водного спорту, навіть якщо Ви ніколи раніше нічим подібним не займалися. Більшості достатньо всього пари занять, щоб почати сміливо серфити на будь-якій воді.

На SUP-борді можна спокійно ковзати по поверхні озера, каналу або ріки не далеко від дому, милуючись заходом сонця поодинці, або в приємній компанії. Це дуже комфортний вид спорт, адже веслування стоячи вимагає мінімальних зусиль. При веслуванні на SUP задіяні практично всі групи м’язів, а не тільки м’язи рук і плечей як при веслуванні на каяках і каное. Крім того, на SUP-борді можна періодично міняти стійку, тому стомлення настає пізніше. Три базові позиції на SUP-борді: ліва нога попереду, права нога попереду, обидві ноги на одній лінії. Робота веслом стоячи на нестабільній поверхні є відмінним тренуванням на координацію рухів. А завдяки тому, що спортсмен на SUP-борді, при веслуванні включає все тіло, SUP-бордінг являє собою цікаву альтернативу класичному фітнесу. Любителі ж більш гострих відчуттів можуть спробувати спуститися на SUP-борді по гірській річці та серфити на морських і океанських хвилях.

SUP-бордінг по праву є задоволенням для всієї родини, адже навчитися гребти і керувати паддлбордом протягом одного дня може навіть дитина. Паддлбордінгом зможуть займатися всі члени вашої родини, відпочиваючи і отримуючи позитивні емоції. А купити SUP-борд дешевше, порівняно зі спорядженням для інших видів водного спорту. Для бажаючих заощадити ще більше в якості весла підійде весло від каное.

На великій і стійкий SUP-борд ви можете сміливо поставити дружину, а діти можуть кататися парами, або з батьком. Якщо у вас поруч є хоч щонайменший водоймище не важливо, озеро, річка, або море, цей дивовижний за своєю красою вид спорту скрасить ваше проведення часу.

Ви можете взяти спорядження для SUP-бордінгу на прокат в Києві від інтернет-магазину SportZone. Де надаються легкі в транспортуванні надувні дошки, які за своїми характеристиками не відстають від звичайних цільних дощок для SUP-бордингу. Наші SUP-борди йдуть в комплектації з зручним рюкзаком, який легко брати з собою і зручно возити в машині. Також, в комплекті входять: розбірне весло для SUP-бордінгу, насос, сумка-рюкзак, знімний плавник, ремкомплект.

Про SportZone.com.ua

Спортивний інтернет-магазин sportzone.com.ua існує з 2008 року і пропонує широкий вибір спорядження і аксесуарів для зимового і літнього екстремального спорту. На сайті SportZone можна купити SUP-борди та весла для SUP, а також спорядження для заняття віндсерфінгом, кайтсерфінгом і для інших водних дисциплін екстремального спорту.
В каталозі SportZone можна купити SUP-борди JP-Australia і Starboard — світових лідерів індустрії, які мають великі лінійки як класичних так і надувних падлбордів. Надувні дошки JP-Australia на порядок жорсткіше, будь-яких інших відомих. А також, вони як мінімум на 2,5 кг легше, ніж падлборди інших брендів. І, само собою, вони дуже міцні і надійні.
Ви можете купити SUP-борд в Києві або з доставкою автоперевізниками по Україні. Сервісний центр SportZone надає післягарантійний ремонт спортивного спорядження.
Телефони: (067) 661-99-33, (091) 918-35-08.
E-mail: sportzone-mail@ya.ru