Офіс та оформлення інтер’єру — силікатна штукатурка.

Офіс та оформлення інтер’єру. Дизайн інтер’єру — це мистецтво, яке може повністю перетворити зовнішній вигляд і місце вашого проживання і робоче місце. Дизайн інтер’єру може бути зроблений або шляхом кваліфікованих професійних декораторів інтер’єрів, або будь-ким іншим з творчою схильністю розуму. У той час як кожне приміщення, приватне чи державне вимагає роботи над інтер’єром і стиль декору повністю залежить від мети та використання, що має особливе місце в цілому уявленні про приміщення. Наприклад, внутрішнє оздоблення будинку зовсім відрізняється від офісу.
Коли ми говоримо про проектування інтер’єру будь-якого місця дуже важливо в першу чергу визначити, для чого це місце буде використовуватися і як багато людей тут буде знаходитися. Візьмемо приклад офісу. Я впевнений, що всі з нас були в офісі в той чи інший час або просто там працюєте. Отже, що перше приходить на думку, коли ви думаєте про офісі? Я думаю, що це професійне місце, де визначені пристойності і поведінки. Офіс також місце наповнюється творчістю і гуде енергією. Отже, декор офісу повинен відображати ці речі.
Найголовніше, як і в інтер’єрах будь-якого іншого місця, це велика колірна схема яку наприклад має силікатна штукатурка. Офісні інтер’єри часто викликають в уяві образ нудного місця в розумі, але часто, щоб цю нудьгу розігнати використовують гіпсокартон арочний. Тим не менш, минули ті дні і в даний час, далекі від цього тьмяного поняття. Вони зовсім не нудні і нудними не будуть. Колірна схема може бути найбільш ефективно проявляється через стіни і як правило основні відтінки нейтральних кольорів є найбільш переважними для офісного декору. Але часи змінюються, необхідно підбадьоритися офісу і це робиться оформляючи конкретні області яскравими тонами і динаміка тут є загальною тенденцією. Також стіни походять на величезні полотна, на яких ідеологія компанії, може бути відображена. Наприклад, якщо ви перебуваєте в офісі модного журналу, то великі картини або плакати зі світу моди можуть бути як частина тематичного дизайну, щоб зробити заяву про важливість справи. Аналогічним чином, мотивовані повідомлення, цитати для підвищення ефективності, нагороди та премії також можуть бути відображені для прикраси стін.