Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Нова Škoda Citigo або CitiJet.

Škoda не продає майже так само багато свого Citigo міського автомобіля, як Fabia, Octavia, Rapid, Yeti або Superb. Насправді Citigo є її другим самим повільно продающимся автомобілем, попереду тільки Roomster вантажний фургон. Це може бути, тому що тільки продає Škoda Citigo в Європі, або тому, що, в той час як інші її моделі більш відрізняються від своїх корпоративних двоюрідних братів, Citigo ледь відрізнити від Volkswagen Up! або Сеат Mii (за винятком значка на носі). Але це не зупинило Чеського автовиробника, продати 100 000 з них.
В разі поломки вашого стального коня відповість завжди за качество ремонта тех центр батищев т ам працюють спрафжні майстри по догляду за авто.
Побудований як раз вчасно для GTI фестивалю в Вертерзеє, Австрія, поняття CitiJet є продуктом шести місяців роботи, що проводиться командою шістнадцяти інтернів, звичайно, це не формула 1 про яку можна почитати на сайті про автогонках. Студенти взяли компактний міський автомобіль, відрубали дах і дали йому синій і білий окрас схожий на офсет, два тони, гоночну смужку лівреях, які ми бачили на інших концепціях Škoda в останні роки. 16-дюймові легкосплавні диски, який контраст з боку автомобіля, а так же F40-стиль заднє крило на спині, пара асиметричних вихлопних труб і всього 1,0-літровим двигун, який був підвищений з 60 кінських сил до 75. Відкритий кокпіт був приведений в червоний, чорний і білий колір, з системою звуку 300 Вт і встановлено музично-реактивне світлодіодне освітлення призводить будь-якого спостерігача за цим міні  в захват.
Звичайно, в кінці кінців, це все ще тільки Citigo, Polo (не кажучи вже про Golf), здається як гігант напроти нього. Але це займає своє місце поряд з Buggy Up! ! серед холодних понять, що Volkswagen група побудована на своїй унікальній маленькій платформі.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: